MENU

Правоохоронці чи недолюстровані беркутівці: під Деснянським райсудом Києва влаштували бойовисько. ФОТО, ВІДЕО

5008 4

Активіст «Чорного комітету» Богдан Тицький звинувачує в бойовиську під Деснянським районним судом працівників столичної міліції, що, на його переконання, діяли таким же чином, як і за часів Януковича. Натомість МВС у безладах звинуватило активістів, які буцімто «чинили злісну непокору» правоохоронцям

Надійшла інформація, що підсудні в Деснянському районному суді Києва порізали собі вени, протестуючи проти свавілля міліції та суду. До них не допускали швидку, чим, фактично, вбивали їх.

Ми терміново виїхали на місце, щоби з'ясувати всі обставини. Коли під'їхали до суду, то нас зустрів кордон міліції, якої було неймовірно багато.

Як довідалися потім, людей безпідставно судять вже чотири роки. Немає ні доказів, ні свідків. ЖОДНИХ! Під час оголошення вироку, підсудні порізали собі вени, що добре видно на фото. Так от. Вся зала суду залита кров'ю. Людина помирає. До неї не впускають швидку. А суддя спокійно зачитує свою ухвалу.

Б. Т.: Наведу лише одну світлину. Подивіться ще раз на цю людину, яка вмирає в залі суду під радісний регіт ментів та спокійний тон судді. Нехай цей знімок у вас ще довго буде перед очима

Ми, зустрівши кордон міліції, представились. Попросили зайти до суду, щоби з'ясувати обставини. Серед нас були журналісти, помічники депутатів та голова фракції «Радикальної партії Олега Ляшка» в Київраді Марк Гресь.

У відповідь жоден працівник міліції не представився, хоч від них неодноразово цього вимагали. Не впускали нікого в середину. А потім вони на нас накинулись. Били нещадно. Ця гопота в погонах вкрала в мене телефон і ключі від дому. Коли нас затримали і затягнули до суду – продовжували бити. 3атримали, зокрема, пораненого ветерана АТО Михайла Стрижку, що прийшов туди на милицях...

ВІДЕО

У мене було кілька цікавих діалогів з мусорами.

– Для чєво етат цирк?

– Тут люди порізали вени, до них не впускають швидку.

– Ето прєступнікі, ані далжни страдать.

Або:

– У тєбя бил нож, тєбє п*зда.

– Цей ніж не підпадає під жодний критерій холодної зброї. Ні за якістю сталі, ні за розміром леза, навіть упора нема.

– Е-е, етат закони знаєт, снімітє с нєго наручнікі.

Нас доправили до райвідділку. Туди швидко приїхав нардеп Дмитро Лінько (із партії Ляшка – UAInfo). І ми вийшли на волю, за що йому окрема велика подяка.

Потім разом із депутатами ми знову поїхали під суд. Туди вже підтягнулися активісти «Чорного комітету», журналісти й обурена громадськість.

При спробі зайти в суд, на нас накинувся оновлений під іншою назвою «Беркут». Частина була в балаклавах, які згодом із них силоміць здерли, адже вони не погоджувались виконати закон і зняти їх самі. Відбулася бійка в найкращих традиціях часів Януковича. Кількох наших затримали. Ми відбили.

ВІДЕО. Анна Сенік: «Запитання дня: "Це співробітники міліції чи «Беркут»?"»

І тут знову було цікавих кілька діалогів.

– 3німіть балаклави! Ви не маєте права їх носити!

– А как ви 1 дєкабря на нас балаклавах ішлі!

– Так ви проти людей на Майдані були!

Відгукнувся інший:

– Почєму? Здєсь нє всє билі на Майданє...

Ось так от. В міліції і далі працюють ті, що вбивали нас на Майдані. Вони знову нападають на людей і знову їх убивають.

Люстрація кажете? Я вірю лише в люстрацію ножів та пострілів.

P. S. Фігурант подій Дмитро Лінько також стверджує про свавілля «колишнього нелюстрованого "Беркуту"». За його словами, після побиття і брутального затримання згаданих активістів доправили до Деснянського РУВС, де «старі недобитки банди Януковича начальник відділку Кутяпа і його заступник Рибка, особисто крутили руки Маркові (Гресю – UAInfo) і Стасу (Коломійцеві – помічнику однопартійця Лінька нардепа Ігоря Мосійчука – UAInfo), якому наділи аж двоє наручників».

На думку Лінька, «подібні зухвалі злочини начальників райвідділків із використанням тітушок і беркутівців відбувається через те, що в Києві після зняття Терещука фактично немає керівництва МВС, і кожен керівник вирішив стати царем в своєму районі».


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини