MENU

Блогер: У одного з ватажків бойовиків діагностовано важке захворювання

4714 2

Як повідомляють джерела наближені до керівництва т. зв. "Всевеликого войска Донского" отаман Козіцин смертельно хворий. У нього рак легенів і наразі у Росії він проходить курс інтенсивного лікування, і перебуває в поганому стані. Загони, підпорядковані отаману Козіцину, контролювали фактично 80 відсотків окупованих територій у Луганській області.

Раніше в пресі були повідомлення, що отамана вивели з тимчасово окупованої території Луганської області через незгоду з політикою офіційного Кремля щодо розвитку подій на Донбасі. Козіцина звинувачували у козацькому сепаратизмі і відсутності підпорядкування не тільки самопроголошеному лідеру ЛНР Плотницькому, але й безпосередньо російським куратором.

Але, виявилося, що причиною його відкликання є захворювання на рак. Ця інформація певний час приховувалася російськими спецслужбами, щоб уникнути внутрішніх конфліктів в козачому середовищі за контроль над територіями. Відсутність людини, яка б володіла таким самим авторитетом серед козаків та місцевих, як Козіцин, і могла б об'єднати навколо себе розпорошені козачі загони, і спонукала російські спецслужби на проведення адресних зачисток серед т .зв. козацьких отаманів та лідерів місцевих бойовиків, які були підпорядковані Козіцину. На певному етапі російським спеціальним службам вдалося нейтралізувати на території т. зв. ЛНР та ДНР отаманів Косогора, Батю та низку польових командирів, які були безпосередньо підпорядковані отаману Козіцину, або входили в зону його впливу.

Замах та усунення одного із ватажків бойовиків "ЛНР" Олексія Мозгового був пов'язаний саме із станом здоров'я Козіцина.

Наразі, на території т.зв. ЛНР залишається єдина фігура - Павло Дрьомов, який, до речі, був нагороджений Козіциним орденом "Золота Зірка" і користувався, як підтримкою самого Козіцина, так і авторитетом серед козаків

Дмитро СНЄГИРЬОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини