MENU

Чому у парламенті перерва – потреба знайти відповіді на гострі запитання

2865 2

Маємо зараз доволі відверту (це рідкість у політиці) дискусію (це дипломатично сказано) на раді коаліції.

Як можна призначати головою СБУ офіцера, який все життя у службі і має півдесятка розкішних машин навіть в офіційній декларації? Який весь рік поразок командував Антитерористичного центру? Який породив і далі відстоює систему перепусток через лінію фронту – новий вид масштабної корупції?

Як можна повертати генпрокуророві контроль над Антикорупційною прокуратурою, якщо вона разом з Антикорупційним бюро спеціально була придумана як спосіб розірвати кругову поруку симулякрів під назвою «правоохоронні органи»?

Як можна імітувати право людей вибирати конкретних кандидатів від партій на місцевих виборах, які мають ключове значення для цивілізованого взяття громадянами влади у своїх містах, містечках та селах?

Що нас сьогодні об'єднує у коаліції зі президентом та прем'єром, які просувають ці рішення? Тим більше, що вони вже відверто не розраховують на голоси «Самопомочі»? Назва «Європейська Україна»? Яку все частіше перемагає клептократична Україна?

Щоби використати всі шанси на мирний розвиток, пробуємо знайти відповіді на це разом зі «Блоком Петра Порошенка», «Народним фронтом», «Радикальною партією Олега Ляшка» та «Батьківщиною».

Єгор СОБОЛЄВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини