MENU

Настав час визначатися, або ми за цивілізовані правила гри або за те, щоб нічого не змінювалося, бо нам так комфортно - блогер критикам нових патрульних

3910 1

Не минуло і доби роботи нового патруля, а в мережі вже набирає обертів хвиля "обурення" на тему: "злі патрульні ганяють бабусь, які зібрали скляночку чорниць і продають іі в підворітні, бо не вистачає на корвалол".

Панове, раджу таки визначитися - ми хочемо нових правоохоронців, які працюють за принципом "закон для всіх", чи, щоб нічого не змінювалося, бо ми так звикли? Якщо друге, то тоді, будь ласка, припиніть співати своіх улюблених пісень про "вони всі однакові, нічого не змінюється", адже по факту ви самі не хочете змін. Якщо ж ми пробуємо грати за правилом "закон для всіх", то при всій нашій любові до бабусь, стихійних ринків у місті не повинно бути. Бо, по-перше, за якість товару за них не відповідає ніхто, по-друге, нелегальні торгівці лишають після себе бруд, який доводиться прибирати комунальникам, і тоді страждає якість прибирання в іншому місці (ми ж бо чудово знаємо, що комунальники, здебільшого, ті ж літні жіночки з мітлами і маленькою зарплатою), зрештою, це ще й неестетично, коли посеред тротуару навалена на землі купа чогось. Якраз те, що патруль почав вимагати від нелегальних торгівців припиняти торгівлю, і є показником нового підходу до виконання своіх обов'язків. Бо " старі" пепеесники не чіпали торгівців не через велику "любов" до бабусь, а виключнл тому, що отримували від них регулярну мзду.

Тому здається мені, що більшість тих, хто зараз демонструє "обурення" діями патрульних, насправді переймаються не долею бабусь, яким "не вистачає на корвалол". Вони бояться закінчення звичних для себе "комфортних" взаємовідносин по лініі "громадянин - патрульний".

Коли одночасно можна щиро вимагати від поліцейського не брати хабарів, а натомість, коли сам порушуєш закон, відстоювати своє "священне" право дати 50 грн без протоколу, а потім написати у соцмережі, що "поліція і далі бере хабар, нічого не змінилося, всі вони однакові". Так от тепер настав час визначатися, або ми за цивілізовані правила гри (тільки не треба переводити стрілки на умовного Ахметова-Клюєва), або за те, щоб нічого насправді не змінювалося, бо нам так комфортно. Вибір кожен зробить для себе сам.

П.С. Сьогодні бачив у себе на Русанівських садах, як патрульні (хлопець і дівчина) допомагали якомусь бідоласі, у якого щось сталося з двигуном автівки. Одразу огородили його авто обмежувальними стовпчиками зі світловідбивним покриттям, хвилин 20 копирсалися у моторі, в результаті той завівся й поіхав у своіх справах. А патруль розвернувся та рушив далі. Форма таки теж має значення - зарвз це дійсно зовні схоже на поліцейський патруль, а не на випускників пту, які стріляють " десятку" на цигарки.

Сергій РЯБЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини