MENU

Активісти дорікнули Шокіну в порушення презумції невинуватості стосовно Українського центру оцінювання якості освіти

3481 1

Громадянська мережа ОПОРА висловлює занепокоєння з приводу непрозорих дій Генеральної прокуратури України щодо ситуації довкола Українського центру оцінювання якості освіти.

"Звертаємо увагу, що наразі жодній особі не повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення чи про затримання.

Разом з тим, деяких осіб вже другий день допитують без визначення їх процесуального статусу та забезпечення права на захист.

Крім того, під час повідомлень про зловживання службовим становищем керівництвом УЦОЯО Генеральна прокуратура не дотримується принципу презумпції невинуватості", - йдеться у заяві організації.

"Непослідовні дії Генпрокуратури не сприяють утвердженню суспільної довіри до системи стандартизованого тестування та ставлять під сумнів результати рейтингового оцінювання.

Таким чином, через необґрунтовані та оціночні судження, а також дозоване висвітлення інформації з боку правоохоронних органів дискредитується сама система зовнішнього незалежного оцінювання, яка за роки свого існування на практиці довела свою ефективність та антикорупційну спрямованість.

Крім того, така ситуація дає підстави для занепокоєння щодо подальшого ходу вступної кампанії", - зазначають представники ОПОРИ.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини