MENU

Сміливих суддів у Чернігові не знайшлося: Корбан і Березенко й далі плюватимуть українцям в обличчя

3132 0

Україна програла в судах першої інстанції Корбанові та Березенку. Позавчора, 21 липня, ввечері Чернігівський окружний адміністративний суд відмовив «Демократичному альянсові» в задоволені позову, яким ми просили встановити факт підкупу виборців Корбаном на 205 окрузі, а сьогодні – в аналогічному щодо Березенка.

Уся країна спостерігає, як посеред європейського міста щодня в небачених раніше масштабах роздають продуктові пакети, підписують «соціальні угоди» в обмін на гроші, використовують інші форми підкупу, а така специфічна в Україні каста людей, як судді, впритул цього не помічає.

Страшно в нашій країні назвати речі своїми іменами й дати старт зняттю кандидата від олігарха Коломойського чи кандидата від президента Порошенка?

Можливо.

Чи страшно було на Майдані українцям йти на кулі з дерев'яними щитами, звільняти наші міста від окупантів, стояти на смерть у Донецькому аеропорту, Дебальцеві чи Мар'їнці?

Думаю, що дуже страшно. Втім, вони це зробили. І, дякуючи їм, Україна виборює сьогодні свій шанс стати успішною державою.

А ось чернігівським суддям, як і багатьом іншим, подякувати немає за що. Поки серед них не знайшлося й одного сміливця, який міг би ухвалити рішення іменем України і для неї, коли йому чи їй страшно.

Немає за що подякувати й президентові, лідерам парламентської коаліції, багатьом народним депутатам, які так само, як і чернігівські судді, роблять вигляд, що на 205 окрузі нічого такого не відбувається, що потребувало б негайної реакції.

Мовчіть – тим пришвидшуєте завершення своєї політичної каденції, бо забираєте в людей віру. Але краще встаньте на захист чесних виборів. Бо вони і є фундаментом майбутніх змін у нашій країні. Вони визначають, змінилися ми чи лишилися такими ж, як і раніше.

Припиніть плювати людям в обличчя!

Ми робимо все можливе: МВС, прокуратура, суди. Але для чесних виборів сьогодні цього замало.

Василь ГАЦЬКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини