MENU

Свободівці хочуть заборонити приватизацію до закінчення російсько-української війни

1698 0

Нещодавно прем'єр-міністр Арсеній Яценюк знову нагадав, що Україну чекає масштабна «чесна і прозора» приватизація.

«Свобода» ніколи не виступала проти приватизації об'єктів державної власності як такої. Проте ми завжди наголошували на тому, що приватизація стратегічних та прибуткових підприємств, а також підприємств, що є природними монополіями, – це злочин проти держави. Адже якщо їх продати, то держава втратить контроль над цілими галузями та позбавить себе стабільних багатомільярдних надходжень до державного бюджету.

Тим більше не можна продавати такі підприємства під час війни, коли є безпосередня загроза того, що їх скуплять за безцінь олігархи або «іноземні інвестори», які можуть бути афільованими до структур, власниками яких є ворожа Росія. Якщо Президент Порошенко досі не знайшов покупця, готового заплатити гідну ціну за корпорацію «Рошен», то кому і за скільки уряд Яценюка збирається продавати українські державні стратегічні та прибуткові державні підприємства?

Ще у травні цього року уряд видав постанову № 271 про проведення начебто прозорої та конкурентної приватизації у 2015 році, в якій йдеться про продаж з молотка близько 300 об'єктів державної власності, з яких 43 об'єкти – це ті, що внесені до переліку заборонених до приватизації. Уряд та коаліція не полишають спроб протягнути злочинну приватизацію через парламент. Проте поки що їм це не вдається: шість свободівців у Верховній Раді зупиняли неодноразові спроби приватизувати прибуткові та стратегічні підприємства.

Щоб поставити крапку в намірах уряду Яценюка приватизувати стратегічні та прибуткові підприємства негайно і зараз – «бо завтра вже буде пізно» – народні депутати від ВО «Свобода» подали до Верховної Ради проект закону № 2424а щодо заборони приватизації державного майна, а саме: великих, стратегічних та прибуткових підприємств до виходу України з політичної кризи та закінчення АТО. Закликаємо українське суспільство та чесних політиків підтримати нашу законодавчу ініціативу!

Олег ТЯГНИБОК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини