MENU

Минув місяць як патрульна поліція вийшла на вулиці Києва. Підсумки

3310 5

У Головному управлінні патрульної служби столиці підбили підсумки діяльності новоствореного підрозділу за перший місяць роботи.

Місяць тому на столичні вулиці вийшли перші наряди нової патрульної служби. І за такий невеликий проміжок часу вони вже досягнули очікувано-позитивних здобутків. Одним з яких є неабияк висока довіра населення. Адже за цей період проти 2014-го збільшилася на понад 62 % кількість звернень громадян до вартових порядку. Приміром, торік у липні в Оболонському районі столиці до міліції надійшов 4121 виклик, а нині – 7250; у Голосіївському районі – 3592 звернення проти цьогорічних – 6133.

- Дебютний місяць нашої діяльності видався дуже насиченим, - говорить начальник Управління патрульної служби міста Києва Олександр Фацевич, – Було багато завдань і проблем, які ми успішно вирішили. Патрульні від початку проявили себе якнайкраще. Вони докладають максимум зусиль, щоб якомога оперативніше реагувати на звернення. Відтак на кожен п'ятий виклик екіпаж патрульної поліції прибуває менш ніж за 10 хвилин. А приїхати на ДТП і оформити її вартові порядку встигають за півгодини. Термін реагування на дорожньо-транспортні пригоди та правопорушення значно зменшується щодня. Звісно, це залежно від району, часу доби та такої столичної проблеми, як затори.

Роботи в патрульних вистачає, за повсякчасним викликами вони встигають, за словами Олександра Фацевича, ще й по гарячих слідах розкривати і крадіжки, і розбійні напади.

Глава патрульної служби столиці зауважує: «Звісно, ще є певні проблеми і в тактиці дій, і дещо в знанні нормативно бази, але ми над цим працюємо. Тож щодня, щомісяця покращуватимемо нашу роботу. Найважливіше, що поліції довіряють, адже дуже багато громадян звертаються на лінію «102». А ще - надсилають безліч листів із подяками за те, що патруль оперативно відреагував, розібрався в ситуації, допоміг».

Патрульним доводиться не лише працювати, а й вдосконалювати свої професійні знання. Попри напружений робочий графік, вони встигають займатися самоосвітою, а також відвідувати заняття.

- Режим роботи патрульного поліцейського складний, - наголошує Олександр Фацевич. - Вони працюють удень, змінюються вночі, після чого заступають знову на ніч, і лиш потому мають два вихідних. Також патрульні здобувають необхідні навички на заняттях з тактики дій, адміністративних порушень, оформлення ДТП.

Служба для поліцейських - своєрідний тест, який на «відмінно» складають не всі. Хтось не витримує сам, а когось звільняють за порушення. Відтак упродовж місяця було звільнено 12 осіб. Половина з них пішла за власним бажанням, решта - через недбале ставлення до несення служби, хамство до громадян.

Завдяки новій формулі комунікації патрульного з громадянами, поліцейським вдається знаходити вихід майже з усіх конфліктних ситуацій.

- Конфліктів багато, - говорить працівник поліції Сергій Авраменко, - ми намагаємося вирішити все по-людськи, з усіма можна порозумітися. А ще приділяємо більше уваги профілактичній роботі з населенням.

Патрульна поліція України


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини