MENU

Міфи пластичної хірургії або з імплантами вхід заборонено

2573 0

Напевно, жодна галузь медицини так не оповита міфами, як пластична хірургія.

Чому? В першу чергу, певної закритістю інформації про самі пластичні операції, про ті матеріали, які використовуються при операціях і обмеженістю професійних коментарів на цю тему.

Загальна увага до питань пластичної хірургії залучається відвертістю представників шоу-бізнесу на тему своїх операцій або неймовірними змінами епатажних осіб. Частково, завдяки цьому, естетична хірургія плавно перекочувала з площини медицини в площину моди і краси, періодично викликаючи резонанс у суспільстві. Є палкі прихильники і противники пластичної хірургії, але безумовно немає байдужих. Вершинами міфічного айсберга, які мають в чомусь подібний силует, є силіконові груди, а точніше – силіконові імпланти. Оскільки більшість неймовірних історій придумано саме про них, поговоримо сьогодні про найпопулярніші.

Найперше питання, яке звучить, мабуть, на кожній консультації: «Через скільки років імпланти потрібно міняти?» Моя відповідь: «Ніколи»

Чомусь учасники всіляких форумів нав'язливо асоціюють імпланти з автомобільними покришками. Жінки, чоловіки, друзі, поняття «планова заміна» в сучасної пластичної хірургії відсутня! Якщо ви після операції не "пустетеся берега» і будете стежити за своєю вагою і станом шкіри, то ймовірність необхідності заміни імплантів – прямує до нуля.

Другим за популярністю є міф про неможливість годування дитини грудьми після корекції і збільшення її форми за допомогою імплантів. Давайте розбиратися: імплант можна встановити через розріз під грудьми, що є більш щадним по відношенню до молочних протоків.В той же час, доступ через сосок (параареолярний метод), скорочує шанси на годування грудьми на 30-40%. У цьому методі багато залежить від спеціалізації доктора. Я, як мамолог, використовую щадні методи розділення тканин грудей при параареолярном доступі, що дозволяє зберегти до 90% протоку молочної залози. І жінки успішно годують своїх малюків красивою повноцінною груддю. Таким чином міф про неможливість годування залишається просто міфом.

Ну, а на першому місці, залишається найзагадковіший міф про те, що імпланти «вибухають» в літаку. На тему цієї фантазії знято безліч комедійних відеороликів. Звідки «ростуть ноги» у цього міфу?

25 років тому, на початку 90-х, дуже поширені були імпланти молочних залоз заповнені фізіологічним розчином. У яких іноді траплялися протікання тонких оболонок імпланта в м'які тканини людини. Можливо, одного разу це сталося і в літаку. І незважаючи на те, що технології давно пішли вперед: силіконові імпланти геть витіснили імпланти з фізіологічним розчином, слух продовжує гуляти досі.

Зізнатися, перш ніж активно використовувати у своїй практиці силіконові імпланти, я особисто провів над матеріалом випробування: піддав їх фізичного впливу шляхом стискання, ударів молотком, а навіть розрізав імплант на дві частини. Гель, що міститься всередині не випливає і безкомпромісно тримає форму. Заручившись після цього інформацією про токсичну безпеку для жіночого організму силіконових імплантів, я з упевненістю можу перефразувати довгоногих стюардес: «Ми зробимо все можливе, щоб ваша подорож довжиною в життя, проходило максимально комфортно і безпечно».

Андрій ЯКОБЧУК,
пластичний хірург, мамолог, фахівець з контурній пластиці і ботулінотерапіі


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини