MENU

Українці з нетерпінням чекають політичної смерті Путіна. Але справа не в Путіні - блогер

4941 3

Я пам'ятаю, з якою радістю наша публіка спостерігала за перетворенням В. Януковича на політичний труп. Он уже з ним західні лідери зустрічатися не бажають, тьотя Віка (Нуланд) зібрала окремо олігархів і поговорила з ними тет-а-тет, без "баті". Он Путін у СочАх посадив його кудись у куток. Он від нього вже соратники тікають...

Мало хто усвідомлював, як страшно смердітиме цей труп. І скільки людей він затягне в домовину. Бо справа ж була не в Януковичі. Не з власної волі він відмінив підписання Асоціації, і не всі дії силових структур він та його довірені особи контролювали. За Януковичем стояв Путін. Який не хотів відпускати Україну. Прогнавши дядю Вітю, ми наштовхнулися на дядю Вову. І територія кривавого протистояння миттю розрослася і почала поглинати не сотні, а тисячі життів.

Зараз ситуація аналогічна. Українці з нетерпінням чекають політичної смерті Путіна. Он уже економіка РФ котиться вниз, он ходять чутки, що в Москві готують переворот, а Обама з Путіним не схотів балакати. Все, Путіну гаплик.

От тільки справа ж не в Путіні. Справа в ерефії. В народі, який за 500 років навчився вибудовувати гігантські системи насильства і облуди на тоненьких сировинних ніжках. І більше нічого не навчився робити. Путіна можна запхати в табакерку і викинути у Фінську затоку. А куди дівати мільйони лінивих, агресивних істот?

Sophia Dniprovska


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини