MENU

"Справжня сучасна Україна - це патріоти, які не шкодують життя за рідну землю", - Тимошенко

6867 2

Шановні співвітчизники!

Дорогі друзі, соратники, побратими!

Наша рідна Україна святкує 24 річницю Незалежності. Це велике свято, бо тисячолітня історія нашої країни - це історія боротьби за самостійність та незалежність українського народу.

Зараз українці знову - вже другий рік поспіль - змушені захищати свою рідну землю від зовнішнього ворога. Свято Незалежності ми відзначаємо в умовах неоголошеної війни Росії проти нашої країни, коли російський імперіалізм вкотре показує свою сутність і справжню мету - знищення вільної, квітучої та самодостатньої України.

Але реваншистський режим знову зазнає поразки, бо подолати українську націю неможливо! Можна спробувати підкорити, але перекроїти волелюбний дух та національну ідентичність, як доводить історія, не вдасться!

Можна навести безліч прикладів із давнини та з новітньої української історії, коли українці дивували світ своєю любов‘ю до рідної землі та самопожертвою.

Те, що пам‘ятає наше покоління, вирішальні події, які ми творили разом, стали наочною демонстрацією відповідальності, згуртованості та сили нашої української нації! Студентська Революція на граніті - 1990, акція «Україна без Кучми» - 2000, Помаранчевий Майдан - 2004, Революція Гідності - 2013-2014 - усі ці унікальні для сучасної цивілізації явища, породжені Україною, на віки закарбуються у пам'яті людства.

Справжня сучасна Україна - це патріоти, які не шкодують життя за рідну землю, це добровольчі та волонтерські рухи, які майже щодня доводять, що громадянське суспільство є більш зрілим та відповідальним, аніж більшість політиків. Це світлий бік нашого буття. Але треба бути відвертими і казати про темний бік буття сучасної України.

Суспільство ще не побороло корупцію, некомпетентність влади, зневагу і зверхність можновладців до співгромадян, поглиблення кризи основних державних інститутів - судової та виконавчої влади, самоврядування і парламентаризму. Розрив у моральному та інтелектуальному розвитку влади та суспільства не лише зберігається, а й поглиблюється.

Але я вірю, що ворогам України та п‘ятій колоні Кремля не вдасться втішитися з цих обставин, бо нація згуртована, а суспільство зміцнилося та подорослішало.

У різноманітних карколомних подіях в історії України ми отримали власний досвід і навчилися власними силами заміщувати функції атрофованого державного механізму. Саме ця суспільна натхненність, висока громадянська гідність, сила, згуртованість і доброта українського народу, генетично здатного на неймовірні та рішучі вчинки, і є головним результатом років нашої Незалежності!

Світле, яскраве та добре майбуття в України є! Ми впевнено вирушаємо туди з волонтерських пунктів, фронтових окопів, лікарняних палат із пораненими, але сильними духом патріотами, ми будуємо та зміцнюємо країну за шкільними та студентськими партами, на сучасних підприємствах та стартапах! І цей процес відновлення та побудови могутньої України неможливо стримати чи спинити, бо з нами Господь, який береже український народ та Україну.

Слава Україні!

Батьківщина


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини