MENU

Озброєні в балаклавах на Миколаївщині. У міліції не бачать підстав для втручання – Бойко. ФОТО

5064 2

Управління МВС України в Миколаївській області не бачить підстав для втручання, заявив заступник начальника управління Валерій Коба після того, як понад 600 осіб у масках-балаклавах, озброєних автоматами, оточили поля в Первомайському районі та виставили блокпости. На моє запитання, що це за люди, Коба відповів: «Мабуть, якась охоронна фірма».

Після того, як бойовики обстріляли начальника Первомайського МВ та співробітників СБУ, на місце подій прибула рота Нацгвардії. Але при спробі нацгвардійців наблизитись до блокпостів бойовики відкривають вогонь.

Бойовики прибули на автобусах та легкових автомобілях без номерів. Зрозуміло, що пересуватись без номерних знаків дорогами Миколаївщини вони могли винятково зі благословення керівництва області й за допомогою міліції.

А тепер запитання: в яких випадках оголошується антитерористична операція? Відповідь: лише тоді, коли під Верховною Радою протестують проти змін до Конституції. А якщо понад 600 озброєних автоматами бандитів облаштовують блокпости на дорогах і стріляють по нацгвардійцях і міліціонерах – усе нормально. Підстав оголошувати АТО не вбачається.

Володимир БОЙКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости