MENU

Партія Ляшка найбільш радикально люструє свої списки - експерт

606 0

Один із найбільших суспільних запитів на місцевих виборах – очищення місцевих рад від одіозних політиків та корупціонерів, про це в коментарі UAinfo заявила політичний експерт Олеся Яхно. Не зважаючи на два роки, які пройшли після Революції Гідності, громадяни ще не пробачили колишнім регіоналам підтримки Януковича, і очікують серйозного оновлення персонального складу місцевих рад.

Запит на нові обличчя продовжує домінувати, і це дає шанс новим місцевим лідерам: волонтерам, ветеранам АТО, громадським активістам.

"Нові" політики неминуче вступають у конфронтацію із "старими", і часто це протистояння відбувається всередині окремих партій при формуванні партійних списків. Для кожної партії стало викликом: де провести риску під критеріями для відбору кандидатів до своіх списків? Найбільш радикально до цього питання підійшла партія Ляшка, радикали заявили про офіційне рішення не висувати від себе колишніх регіоналів, люстрованих чиновників та пов'язаних із корупцією осіб. Подібне рішення може відлякати від них потенційних спонсорів, проте однозначно сподобається виборцям.

Діюча виборча система поставила бар'єр спробам окремих кандидатів із сумнівною репутацією "прорватися" до місцевих рад на мажоритарних округах, тому подібні персонажі просяться до партійних списків прохідних партій, і часто отримують відмову.

Ближче до виборів можна очікувати цікавих викриттів щодо сумнівного минулого кандидатів від популярних партій, і подібні політичні помилки можуть негативно вплинути на електоральний результат таких партій не лише в конкретному регіоні, але і на всеукраїнському рівні, вважає експерт.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини