MENU

В Угорщині позбавили громадянства рекордну для країни кількість людей

3140 0

За даними Міністерства внутрішніх справ Угорщини цього року спостерігається майже десятикратне збільшення випадків позбавлення угорського громадянства у порівнянні з минулими роками.

У той же час, кількість справ, пов'язаних з підробкою офіційних документів про громадянство, у порівнянні з минулим роком збільшилася в п'ять разів. Про це повідомляє Мukachevo.net .

Якщо таких випадків минулого року було всього чотири, у 2013 році лише один, то нині вже кількість позбавлених громадянства сягла 53 осіб. У першу чергу це стосується сербів і українців.

Рішення про позбавлення (відкликання) громадянства підписує особисто президент Угорщини Янош Адер. Рішення має бути опубліковано в Угорському Офіційному віснику.

В основному йдеться про порушення Закону про громадянство (розділи 4 і 9). Це означає, що деякі з претендентів на громадянство Угорщини приховали відомості про відкриті проти них кримінальні справи у минулому. Також на рішення президента можуть вплинути інші обставини - у претендентів нема угорських предків або вони не володіють угорською мовою.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини