MENU

«Не треба з людей здирати останню шкіру, щоб хтось святкував зароблення першого мільярду!», - Тимошенко

4527 10

Юлія Тимошенко переконана, що ліквідація НАК «Нафтогаз України», що є зайвим та корупційним ланцюгом між постачальником і споживачем, дозволить встановити нижчі за сьогоднішні, але окупні тарифи на комунальні послуги для населення. Про це лідер «Батьківщини» наголосила сьогодні під час дебатів на тему: «Підвищення тарифів для населення - об'єктивна необхідність чи наслідок поганого планування».

«Корупція - це НАК «Нафтогаз України»! І єдина реформа, яку треба зробити, - це анулювати «Нафтогаз», бо він не потрібний», - заявила вона.

Тимошенко нагадала, що «Нафтогаз» не видобуває та не транспортує газ та нафту, а його прибуток після збільшення тарифів зріс у 11,4 рази. Окрім цього, Державне підприємство «Укргавидобування» навіть до підвищення тарифів було прибутковим.

«Чому НАК «Нафтогаз», який не транспортує і не видобуває, бере в 11,4 рази більше, ніж брав до того?» - запитала Голова партії в урядовців, присутніх на дебатах.

Політик також розповіла, що матеріальні ресурси в «Нафтогазі» купуються за завищеними цінами, а ресурси використовуються не за призначенням.

«Треба прибрати все, що там робиться. У 3-4 рази дорожче купуються матеріально - технічні ресурси, направляються кеші на закупівлю снігуроньок для особливо талановитих чиновників і таке інше... Не треба з людей здирати останню шкіру, щоб хтось святкував зароблення першого мільярду!» - вважає лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, у Києві проходять дебати на тему: «Підвищення тарифів для населення - об'єктивна необхідність чи наслідок поганого планування».

Під час свого виступу Тимошенко вже наголошувала, що мета «Батьківщини» - поміняти хибну економічну політику, яка призвела до зубожіння людей та падіння ВВП.

Запис обговорення:


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини