MENU

Лицемірство Державної регуляторної служби у питанні ціни на газ: коли ж була щира Ксенія Ляпіна?

3916 0

Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна

Всі вже чули про те, як "добра" Державна регуляторна служба України не погодила постанову, яку вже й без погодження, прийняв Кабінет Міністрів України про підвищення ціни на газ.

Про це йдеться у рішенні Служби, оприлюдненому на її сайті.

Хотілося б звернути увагу на факт з судової справи №826/9665/16, де Юлія Тимошенко оскаржує ще перше підняття ціни на газ. Тоді, у 2016-му році та ж Державна регуляторна служба на запит Міністерства юстиції України, повідомила, що тодішня Постанова КМУ №315 від 27.04.2016 взагалі не є регуляторним актом, а, отже і не потребує такого погодження.

Чим підтвердила думку Кабінету Міністрів України.

Читайте також: Порошенко рік тому пообіцяв, що ціни на газ знизяться. ВІДЕО

Ще 2 роки тому Ксенія Ляпіна, підписуючи той лист, вважала, що Кабінет Міністрів України, підвищуючи ціни на газ для населення, не зачіпав інтереси людей. Тепер вона думає навпаки. Хоча основоположний для діяльності ввіреної їй служби Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" за той час не змінився у питанні сфери дії.

Коли ж була щира Ксенія Михайлівна? 2 роки тому чи зараз?

Якщо зараз, то, виходить, 2 роки тому вона своїми діями прикривала злочинну діяльність членів уряду, яка сьогодні є предметом кримінального провадження, що веде НАБУ. А, відтак – має бути, як мінімум допитана в рамках даної кримінальної справи, і, у разі наявності в її діях ознак кримінального правопорушення – притягнута до відповідальності.

Читайте також: Ціна на газ: як вибратися із тарифної пастки

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр ТРОХИМЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини