MENU

Підкуп прийшов на Донбас. Тепер там передвиборчий гречковий рай

3972 3

Незбагненні перепетії на передвиборчому Донбасі... Люди радіють, бо їх, як цивілізованих киян, львівян чи одеситів, почали... Купувати кандидати. І майданчики ставлять, і намети з агітаторами з'явились у дворах... думаєте, нічого дивного?

Навпаки, дивно все: раніше ніхто не агітував і не купував виборців Донбасу. Їм давали вказівки на роботі, а потім дописували все, що треба, в комісіях. А агітаційні намети "для годиться" стояли на жвавих перехрестях...

Тепер на Донбасі передвиборчий гречковий рай зразка початку 2000 в інших регіонах... На, жаль, ту межу на яку ступив Донбас, інші регіони досі не перейшли... Тож, тепер Україна як ніколи єдина. Єдина в технологіях підкупу... А раніше одних купували, іншим давали вказівки.

P.S. Ранок, а робота в одному з дворів у Краматорську в розпалі... "Агітація" йде повним ходом... Підкуп прийшов на вільний Донбас.

P.P.S. Я подивився уважніше і виявив, що справді тут дитячі і спортивні майданчики виключно радянсбкого зразка. Для підкупу виборців - несіяне поле.

ОЛЕКСАНДР БРИГИНЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини