MENU

Чому ОРДЛО не можна порівнювати із НДР, Східною Німеччиною 1949-1990 років

2948 0

Директор Національного інституту стратегічних досліджень, представник України в підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи з ОРДЛО Володимир Горбулін вважає "німецький" сценарій злуки ФРН та НДР у 1990 році найприйнятнішим у довготерміновій перспективі повернення Донбасу. Про це він заявив у понеділок, 7 грудня 2015 року. "Розділена країна об'єднується волею народу в результаті переосмислення причин розколу та набуття спільних цінностей відновлення політичної і культурної єдності", – пояснив він зміст "німецького" сценарію

"Оссі" завжди вважали себе етнічними НІМЦЯМИ. Єдиною державною мовою у них була німецька, німецькість підреслювалася в назві, священні для них історичні кольори національного загальнонімецького прапору були присутні на державному стязі.

Вони були німцями, але проросійськими. Й із комуністичними переконаннями. Що давало їм змогу протиставляти себе ФРН й навіть, як вони вважали, конкурувати з "вессі".

А як позиціонує себе людність, яка визнає зверхність "ДНР-ЛНР", не кажучи вже про ватажків цих угруповань? Хто вони такі? Українці? Чи росіяни, та й то зразка початку ХХ ст. – із чорносотенними ідеями та прапорами? "Казакі"? "Славянє"? А може релікти "СССРу", як називало себе сумнозвісне бандформування з Брянки, що після нечуваних за своєю злочинів проти власних "громадян" було ліквідоване своїми ж кураторами?

Власне, сенсом свого існування маріонеткові очільники ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей) називають військово-політичну боротьбу з державою Україна (включно з її повною ліквідацією, як наполягають найбільш фанатичні індивідуми). Ці структури наразі офіційно вдаються до офіційних чисток українців, то ж на місцевий варіант "оссі", як намагаються переконати нас шановні експерти й державні мужі, аж ніяк не витягують. Вони ціною тисяч загублених життів українців й мільйонів поламаних доль розбудовують якусь "Новоросію", але не "Новоукраїну".

До того ж, НДР (DDR) була суб'єктом міжнародних правовідносин. Й не такими фейковим як УРСР чи БелРСР, "засновниці" ООН. "ДНР-ЛНР" не бере й ніколи не братиме участі в жодній міжнародній діяльності.

Й останнє. НДР існувала б і досі, якби не колапс Радянського Союзу.

Не буде Ерефії в нинішньому форматі, щойно припинить своє існування практика путінізму на державному рівні, посиплються й "диряві". Головним противником України у цій боротьбі є насамперед сучасний російський неоімперіалізм та неоколоніалізм, а вже потім масова свідомість населення тимчасово окупованих територій.

Дмитро ДОБРИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини