MENU

"Цьому упиреві мало забити осиковий кілок у серце", - блогер про заборону КПУ

3054 2

Найкраща новина цього тижня – заборона КПУ. Аби зрозуміти це – треба пройтися по "етапах бальшого путі" цієї цікавої організації.

1. Створена Комуністична партія України була... НЕ в Україні, а в російському Таганрозі, куди від багнетів запорожців та гайдамаків втекли поплічники Муравйова, Бош, Пятакова та інших творців більшовицького походу на Україну та Київської бійні.

2. Компартія України вели підривну протидержавну діяльність як проти Української Держави гетьмана Скоропадського (визнаної низкою європейських держав, на секундочку) так і проти УНР. Цікавий факт, діяльність КПУ в Україні була відновлена не Червоною армією, а Директорією Винниченка. До честі Винниченка треба визнати – в українських комуністах він тоді просто не бачив загрози. «Нечего и рассчитывать, без переброски значительных сил Красной армии, не только на успех революционного движения на Украине, но на самое его возникновение» – докладав член ЦК Компартії України Яків Епштейн у листопаді 1918 р.

3. Саме Компартія України виступила силою яка формувала маріонеткові органи влади на теренах окупованих російсько-більшовицькою Червоною армією.

4. На совісті КПУ робота на окупаційну російсько-більшовицьку владу під час придушення протибільшовицького повстанського опору (Отаманщини), проведення продрозкладок та розкуркулення, участь в організації Голодомору та масових репресій окупаційної влади, окупація Західної України, придушення УПА, низка інших злочинів, аж до приховування наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

5. Компартія України – постійний і послідовний ворог української державності. Саме осередки компартії стали сепаратиським кублом в Криму та на Донбасі.

Справу зроблено. Мети за яку боролися Січові стрільці, Чорні запорожці, гайдамаки, повстанці Холодного Яру та вояки УПА можна вважати досягнутою.

Єдиний нюанс. Комунякам нічого не вартуватиме відновитися наприклад, під тюнингом з якого вони вилізли - соціал-демократичної робочої партії, або - під будь-яким іншим.

Цьому упиреві мало забити осиковий кілок у серце. Треба ще й слідкувати. Аби не випав.

Dmitro Vovnyanko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини