MENU

Як менеджер Інтернет-магазину «Розетка» імітував українську мову

12581 55

Донька попросила купити їй планшет, вибравши собі до вподоби модель на сайті Інтернет-крамниці «Розетка». Товар я замовив, після чого мені зателефонував менеджер «Розетки»:

- Здраствуйтє.

- Добрий день, - відповідаю я.

Менеджер починає розуміти, в яку халепу він встряв:

- Вам удобно говоріть по-рускі?

- Ні, я Вас погано розумію.

Менеджер кладе слухавку на стіл і судомно питає колег у офісі, хто б міг виступити перекладачем. Після тривалих пошуків знову бере слухавку й, оскільки перекладача не знайшлося, починає імітувати українську мову.

Я з ним розмовляю, як з важкохворим, та поправляю самі веселі місця в його монолозі - менеджер, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів», зобов'язаний повідомити мені повну та достовірну інформацію про товар.

Урешті-решт, замовлення було оформлене. Сподіваюсь, цей день менеджер «Розетки» запам'ятає надовго.

Ось так українці знущаються з російськомовних громадян.

А ще я російськомовних споюю горілкою: не вживаю міцний алкоголь, щоби їм більше залишилось.

P.S. Наступного дня зателефонували мені з Інтернет-магазину «Розетка» - принесли вибачення, оскільки, прослухавши запис моєї розмови з менеджером, керівництво переконалось, що такий факт, дійсно, мав місце. Представниця крамниці запевнила, що «Розетка» надалі вживатиме заходи, щоби менеджери розмовляли з клієнтами їхньою мовою.

На що я заперечив: «Менеджер зовсім не обов'язково повинен розмовляти з клієнтом тією мовою, яка зручна клієнтові. А якщо покупець зателефонує китайською чи суахілі? Питання не в зручності для клієнта, а в тому, що крамниця набирає на роботу персонал, який не має середньої освіти. Якби цей ваш менеджер вчився б у школі, то він мав би вільно володіти українською мовою.

Але йому батьки просто купили атестат через що він так і не навчився державній мові. Тому не треба вимагати від менеджерів, щоби вони спілкувались українською (це, взагалі, дивна вимога - а якою ще мовою вони мають спілкуватись?). Натомість не варто приймати на роботу неуків без середньої освіти».

Volodymyr Boyko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини