MENU

Важлива відмінність між такими схожими нацизмом і путінізмом

2150 4

Попри всі схожості, є одна важлива відмінність між путінізмом і нацизмом.

Нацизм страшенно боявся гібридів. Будь-яких гібридів, будь-яких сумішей. "Расових", мовних, ідеологічних. Хоча сам він був дуже гібридним (і боявся собі в цьому зізнатися), сам образ суміші викликав у нього страх.

Путінізм натомість весь побудований на гібридності, на сумішах, на непевності, на античистоті. Він уникає форм, він суміщує все з усім, православ'я з комунізмом, ліберальну теорію з неофашистською практикою, праві гасла з пролетарським електоратом, він понад усе боїться ясності та визначеності. Замаскований бот із відсутньою ідентичністю є його головним солдатом.

Нацизм був схиблений на обличчях, на расовій теорії облич, він мав своїх солдатів бачити в обличчя, "білявих, блакитнооких", мав прискіпливо перевіряти колір очей, колір волосся, розмір черепів, довжину носів і т. д. Путінізм натомість обличчя своїх солдатів приховує, він боїться чистоти і ясності, він вважає, що все має робитися в масках, із вигаданими іменами, "невідомо ким", умовним "бурятським танкістом".

Отже, повторюся, попри всі схожості нацизму та путінізму. між ними є важливі відмінності. Одна з них крутиться навколо цього образу чистоти. Мрії нацизму – "чистота раси", мрія путінізму – "античистота ботів".

Нечисть, одним словом.

Володимир ЄРМОЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини