MENU

Український посол в Хорватії публічно відповів на запрошення до російського посольства

6933 15

Посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко вирішив публічно відповісти послу Російської Федерації в Хорватії Анвару Азымову з приводу запрошення на прийом з нагоди Дня російської дипломатії. Свою відповідь у формі відкритого листа  він опублікував на сторінці посольства України в Хорватії.

"Визнаю, що був здивований, отримавши Ваше запрошення на прийом з нагоди Дня російської дипломатії. Росія де-факто веде проти України війну, в якій загинули тисячі моїх співвітчизників, окупувала наш Крим і частину Донбасу, а російська дипломатія, в тому числі і Ви особисто, самовіддано цю агресію виправдовує ", - написав Левченко.

Він зазначив, що не хотів залишати лист без відповіді, оскільки "дипломатія - це хитра гра", і такий вчинок міг би потягнути за собою звинувачення в відхиленны "простягнутої руки дружби і примирення".

"Я не хочу давати привід, щоб про мене говорили погано, тому вирішив публічно пояснити, чому не можу прийняти Вашу пропозицію. Якби я її прийняв, то тим самим, по суті, визнав би окупацію Росією українських територій, принизив би і себе, і свою Батьківщину . Тому в запрошенні, яке виглядає, як дружній жест, я відчуваю приховану зневагу ", - зазначив український дипломат.

Він додав, що сподівається на відновлення дружніх відносин між Україною і Росією, але тільки коли остання поверне Крим та інші захоплені території.

"До того часу прошу Вас, шановний пане Посол, не переобтяжувати себе відправкою на мою адресу подібних запрошень", - додав Левченко.

Відкритий лист Посла України у Республіці Хорватія Олександра Левченка Послу Російської Федерації в Хорватії Анвару Азім...

Опубліковано Embassy of Ukraine to the Republic of Croatia 10 лютого 2016 р.

Embassy of Ukraine to the Republic of Croatia


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини