MENU

Порошенко підписав закон, який дозволить партіям виключати кандидатів у нардепи зі свого списку

3539 0

Президент Петро Порошенко підписав законопроект №3700, що дозволить партіям виключати кандидатів у нардепи зі свого списку після проведення виборів. Про це свідчить інформація на сторінці документа на сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, 16 лютого Рада після відмови прийняти закон, що дозволить партіям виключати кандидатів у нардепи зі свого списку після проведення виборів, повернулася до розгляду документу і ухвалила його.

Встановлено, що партія, яка висунула кандидата в депутати, включеного до її виборчого списку, що взяв участь у розподілі депутатських мандатів, може прийняти рішення про виключення кандидата у депутати, який за результатами виборів відповідно до частини 10 статті 98 цього закону вважається не обраним, зі свого виборчого списку у будь-який час після дня виборів до прийняття рішення ЦВК про визнання його обраним. Таке рішення приймається відповідно до статуту партії з'їздом, зборами, конференцією партії. Виписка з протоколу цих заходів, підписана головуючим, та рішення, підписане керівником та скріплене печаткою партії, не пізніше ніж на 5-й день з дня прийняття рішення передаються до ЦВК. На підставі цих документів ЦВК не пізніше, ніж на 5-й день з дня їх отримання приймає рішення про виключення зазначеного у рішенні кандидата у депутати з виборчого списку партії.

Відповідний законопроект №3700 є спільною ініціативою голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрія Луценка, голови фракції "Народний фронт" Максима Бурбака, голови фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко, голови фракції Радикальної партії Олега Ляшка, голови фракції "Самопоміч" Олега Березюка та депутата з РПЛ Олега Купрієнка.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини