Київська бабця - знавець маркетингу
Бабця знає маркетинг
Вона стоїть при вході в супермаркет із чотирма жмуточками "котиків", явно здобутих на набережній, там у закутках ще збереглася верба, яка, ти пам'ятаєш, колись вкривала все узбережжя, нині всуціль фешенебельне. Повз бабцю проходить юнак бальзаківського віку, й навіщось цікавиться, по чім же ці "котики" йдуть.
По вісім, життєрадісно повідомляє бабця, і тут-таки додає: але насправді - по сім п'ятдесят.
Що значить "насправді"? - мимоволі спиняється юнак.
А віддам два пучки за п'ятнадцять, весело каже бабця. А коли хочеш, синку (додає, ніби ця думка щойно сяйнула ій в голову) , то всі чотири віддам за двадцятку. Просто щоб не стояти мені тут оце.
І бабця при цьому не тисне на жалість - навпаки, вона сонячна й радісна, як сьогоднішня погода, чи як, припустімо, буддійський монах, котрий зрозумів, що все життя шукав нірвану не там, бо шукати нірвану не треба, сама тебе знайде.
Та всі чотири у вазу не влізуть, відказує юнак. Стає ясно, що він уже здався, ще сам того не розуміючи.
У дві вази поставиш, синку, не вагається бабця.
І він, сам уже сміючись із себе, дає ій двадцятку й приймає ці "котики", які не потрібні йому абсолютно, але хіба двадцятка - то значна ціна за гарний настрій?
Благослови тебе боже, синку, життєрадісно каже бабця. І вас, матінко, і вас, сміючись, відповідає він, і кожне з них вирушає своєю дорогою.
Бабця знає маркетингу! Й це непогано. Тим паче - весна
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки