MENU

Чому треба боротися за журналіста Аласанію, а не побиватися за шоуменом Шустером

4361 2

Зураб Аласанія

Яка коротка людська пам'ять!

Всі, хто зараз істерить за Шустера, забули цю сцену: часи Януковича, на "Інтері" Савік із випуска до випуска розкручує псевдоопозиціонера Ляшка – в одній з програм "неочікувано" з-за лаштунків виходить дружина Ляшка... сюрприз! а-ха-ха!!! а як вона подолала всі кордони охорони на телеканалі? Тодішній опозиції – справжній – не смішно, депутати встають, голосно обурюються, мовляв, не будемо статистами на цьому цирковому шоу, і йдуть геть.

Шановне панство! Нічого не змінилося! Тепер він робить ван мапет-шоу по дві години для иншої пані, він може це робити для кого завгодно. Тільки бізнес – і нічого особистого, Шустер – це НЕ журналістика, Шустер не має жодного стосунку до цінності свободи слова.

Ще одна сцена. Весна 2010 року. В Києво-Могилянській академії зібралися 200 журналістів для створення руху "Стоп цензурі!" у відповідь на тиск Януковича на свободу слова. Шустера запрошували теж, він обіцяв прийти і не прийшов. (До слова инший ведучий політичного ток-шоу на ICTV Андрій Куликов прийшов і в подальшому брав участь у всіх наших акція – у поході до Адміністрації президента, в цілодобовому пікеті під МВС навесні 2013 року, а коли Шустер, Ткаченко та ще троє опинилися в Межигір'ї в Януковича, саме Куликов поставив питання Януковичеві про рух "Стоп цензурі!")

Можна тих сцен перелічувати і перелічувати. Але замість тисячі моїх слів, просто подивіться це відео, де Шустер сам розповідає Мустафі Найєму, як і з ким з Адміністрації Януковича він розкручував Ляшка і подібних, як сам називає себе не журналістом, а шоуменом.

Якщо серйозно, хто хоче повоювати за свободу слова, вступайте у боротьбу за Зураба Аласанію. Частину фракції БПП розвели як кошенят на сценарій усунення Аласанії з посади керівника Національної телекомпанії України (зараз призначає і знімає на цю посаду прем'єр). Оця частина БПП руками недобитих комсомольців від журналістики – Національної спілки журналістів України (структура лишилася з радянських часів – дух таких структур точно описав Подерв'янський – "присвячується творчим спілкам" – почитайте), власне, хоче усунути Зураба з посади і призначити свою людину.

Дуже сподіваюсь, що новий прем'єр Володимир Гройсман не дасть себе використати у чужій грі. Зураб і далі продовжуватиме реформу – перетворення державного телебачення і радіо на суспільне мовлення – оце проблема, а не те, що в иншоземного шоумена забрали можливість заробляти на українцях і збиткуватися заразом.

Наталія СОКОЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини