MENU

Нова Україна: чому маємо позбутися радянського "Дня перемоги"

1112 0

День пам'яті і примирення замість радянського "Дня перемоги" – одне з найбільших свідчень того, як стрімко змінилася Україна. Замість патетичного параду, ролики про трагедію війни. Чому це важливо?

Радянська, а потім російська ідеологія, прикриваючись "подвигом дідів" й "істинним патріотизмом" насправді творили культ війни. Війна, яка несе руйнацію, смерть і нещастя, асоціювалася зі святом, де не було місця співчуттю, а лише "сльозам гордості"... "Умірать не страшно, главное, что ми побєділі" – це цитата з нового ролика сучасної кремлівської пропаганди, вкладена в уста восьмирічного хлопчика – яскрава демонстрація того, на що націлений такий підхід культивуванння війни. Це підхід на продукування солдатів, гґвинтиків у руках імперії, в якій є лише одна мета для людського життя – сіяти смерть і здійснювати завоювання заради імперії.

Нова Україна – це країна без радянської імперії та її страшної ідеології. Нова Україна – це право творити країну, де людське життя і людський розвиток будуть найбільшими цінностями. Сьогодні, після двох років російсько-української війни ми значно глибше розуміємо, що таке війна насправді...

Миру нам. І нової України.

P. S. Володимире В'ятровичу, дякую за те, що продовжуєш робити те, що починали 2014-го.

Вікторія СЮМАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини