MENU

Час мажорів

8588 0

Я не проти молодих облич, але чому, коли придивитися, – виринають із задзеркалля переважно молоді рильця, та ще й у пушку.

Коли урядовий бройлер, рожевощокий якийсь Розенко, брязкаючи віце-прем'єрськими обладунками, грозиться десяткам мільйонів тих самих пост-голодоморних українських селян, холодомором, то тут мало висловити монолітне почуття цього селянства – взяти це тлусте порося із подвійним підборіддям та й власними руками притлумити. Я пробую вгамувати грядущу майданну лють і намагаюся збагнути, звідки вони взялися, що діється у їхніх порожніх маківках? Чому вони так патологічно ненавидять тих, що живуть з ними на одній території? Якщо вони, засунуті наверх втаємниченими волохатими лапами, ставляться із призрінням до тих, що прозябають внизу, то чому?

Я намагаюся збагнути, чому у їхніх пещених нутрощах таким живучим є людиноненависництво.

Очевидно, старорежимні байки про класову ненависть чи новітні віци про олігархічну арогантність навряд чи відкриють цей секрет полішинеля.

І от, як це переважно буває, лише один кадр із телесюжету послужив ниткою, яка повела до прозріння. Банально смертельна пригода на вулицях Києва. "Бентлі" на 200-км швидкості посеред білого дня влітає на бруківку. Душить під колесами перехожого, злітаються ряжені у чорні уніформи, реформовані копи, вилазить із автомільйонника "молоде обличчя" і осипає криваву дійсність довкруж себе оскалом призріння і ненависті. Ні крихти страху, ні краплі жалю.

Оскал тваринний. Із виключною відсутністю третьої сигнальної системи, яка містить екстрат совісті і моралі, і відрізняє нас, іноді богоподібних земних приматів, від диких хижаків.

Ми якось не помітили, як у нашій олігархічній колбі витворився соціально небезпечний мутант. Були часи, що на цій землі брендами, як прийнято тепер казати, був кобзар чи каменяр, а тепер на скрижалях епохи новий символ - М А Ж О Р.

Новий біологічний вид дегенерата відзначається крайньою асоціальністю і маніакальною агресивністю. Вони народжувалися у олігархічних пробірках, у яких ізольованим від зовнішнього світу реліктам засоби енергії і росту подавалася на безлімітній основі. Ці заново виведені планктони попросту не знають, що таке засоби для існування, які кожному гомо сапіенсу належить здобувати працею, що ще й приносить задоволення особистої самореалізації, вони не знають, що у людському гуртожитку для виживання роду мусить бути взаємна толеранція, в основі якої – соціальний захист слабших і моральне стримування сильніших. Вони не знають, що таке – ЖИТТЯ.

Мажори на дорогах – це страшно. А мажори у парламенті чи уряді?

Дивлячись на поведінку і повадки теперішніх власть імущих, спостерігаючи, з якою легкістю і навіть некрофільним кайфом вони влаштували соціальний геноцид і тарифними бичами заганяють мільйони у табори новітньої сегрегації, я тільки тепер зрозумів, чому так. Мажори. Вони попросту не знають життя.

Якщо їм розказати правду із іншого життя, у якому належить не вмерти з голоду живій людині, яка має тисячу гривень пенсії, вони не повірять.

Бо ніхто їм цього не розказує. З дитинства десь у затінку пальм на Мальдівах чи на вакаціїх лондонських ліцеїв папіки розказували їм неказкові, а реальні казки про "Порше" на 16-річчя чи канарську віллу із 100-мільйонним чеком в додаток з нагоди шлюбного злучення із какою ж мажорною амебою із дружнього ОПГ.

Біблійна сентенція – не відають, що чинять – неначе звільняє від відповідальності. Звідки їм знати, коли їх вивели в олігархічно-кримінальних лабораторіях.

Але хто їх запхав в уряд? От де відповідальність. Чому ви, шановне панство громадянство, оглядаєтесь навколо себе? Спитайте себе, як так сталося, що оплакавши невинно убієнних на Майдані, ви почимчикували на виборчі дільниці обирати президента-мажора? Спитайте себе, як ви заковтнули черв'ячок разом із гачком, а саме байку про нові обличчя, які мають піднятися на печерський пагорб і осипати ваші голови манною небесною.

Якби статисти, що моделюють народ на циркових ток-шоу, мали у руках датчики із визначенням ненависті до влади, то коли би ці імпульси народного гніву зашкалювали? Коли у студію нагло приїздили на броньованих мерсах голова податківців і митників (найбільших корупційних годівниць) або голова "Нафтогазу", що має стати тарифним моргом для усіх нас. Типові такі, рафіновані мажори.

Ви бачили реакцію людей, коли вони, мажори, випендрювалися перед ящиком? Оскал не сходив ні на мить із "нових облич" цих маньяків – гнобили, гнобимо і будемо гнобити вас, мільйонно-лике бидло аборигенів.

Звідки вони взялися? Візьміть довідку із теплиці лише одного мажора, найкрутішого. Той, що уповановажений державою збирати для неї, держави, і для народу податки із того ж народу. Включно із мажорним садизмом податків на пенсії. Я думаю, що ця посада – головна в уряду.

Звідки воно взялося на цьому золотому урядовому унітазі? За професією – брокер. У віці раннього мажора мав дуже високий пост – заступника директора "Державної продовольчої зернової корпорації". Це на тему тих самих, улюблених рожевощоким віце-прем'єром, селян, які виростили на безцінних чорноземах рекордний за останні століття врожай. Гендлювати українським хлібом був призначений президентом-вбивцею Януковичем. Тепер за матеріалами цього генделю відкрито 60 кримінальних справ. Щомісяця в офшори вивозилося із держfвної комори 100 мільйонів гривень. То на старі гроші, а на теперішні, знецінені мажорами, – 300 мільйонів.
Правильно, мав сидіти офшорний хлібороб у буцегарні. А не на митно-податковій годівниці.

Хто суває цю фішку по корупційній шахівниці? Є така крута, заофшорена по самі помідори фірма "Альтас-Холдінг". Лідер тендерів у сотні мільйонів тих самих бюджетних коштів, тобто наших податків.

Коли це була така благодать? Правильно? У часи Януковича. Керує альтасом тесть Насірова. І благодать триває. Не інакше, як офшорний альтас на чолі із братом урядового податкового митника Євгена і дружини Катерини виграють тендер у 389 мільйонів.
Якщо розгрібати стойло отак під кожним мажором, технологія їхнього злету із мальдівських теплиць на печерські пагорби буде схожою до наведеної тендерно-зернової.

А зовні усе так демократично. Гляньте у виборчий список, за який голосувала, і не один раз, більшість із вас. 51 номер у списку БПП - Роман Насіров. Тому навіть могутній офшорний тесть би нічного не вдіяв, якби не ваші голоси, товариство громадяни.

Василь БАЗІВ для UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини