MENU

Ще вчора треба було вибачитись перед зарубіжними журналістами за поведінку "Миротворців" - блогер

2855 1

ЄС визначилось зі своїм ставленням до публікації данних в "Миротворці". Посол Європейського союзу в Україні Ян Томбінський стверджує, що публікація даних журналістів на сайті "Миротворець" порушує міжнародні норми та українське законодавство.

Замість того, шоб ше вчора швидко і тихо вибачитись перед зарубіжними журналістами за поведінку незалежного недержавного любительського сайта - і всі забули за це прикре і маленьке непорозуміння, ці тупі давбай*би откривають впровадження ГПУ на "Миротворець". Застав дураків богу молитись, так вони і єб*ло собі розібють. Все шо ЄС од нас хоче - це збереження формальності.

Вибачились за поведінку Миротворця, офіційно порекоментували йому знять дані з сайта, пояснили ЄС, шо Миротворець - це любительський сайт, шо не має стосунку до державних органів і move on. І ці дії треба робить на випередження, а не чекать, пока Томбінський виступе, а потім бігать як вжарений і хоч шото робить, когось арештовувать і заборонять.

Чого бояться європайські журналісти, шо їх дані публічно опубліковані, коли зараз кожна незначительна людина може піти на ЛінкдІн чи на ФБ і побачить там набагато більше чим йому нужно? Да потому шо це не дані опубліковані, а інструкція для сумних агресивних давбай*бів: ось ці - сотруднічали з терами, бери їх номер і звони. І хто буде звонить, якась пересічна людина може? Ні, соціопати і уй*бки.

З іншого боку, там обіцяють інтересне, опубліковать призвища журналістів, шо отримали нагороди від ДНР. Ну так оце вже інтересно, з цього нада було і починать, а не бикувать. Сподіваюсь, ці дані документально підтвержені.

Faina Kapla


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини