Місто-господар Євробачення-2017: реальних рішень насправді чотири
З досвіду. Як реакція на бачення Міністра (Міністр фінансів Олександр Данилюк допускає, що Україна може передати право на проведення Євробачення іншій країні через надто високу вартість проведення цього конкурсу - ред. UAINFO).
Рішення про місто-господаря Євробачення-2017 має бути прийняте НЕГАЙНО, тобто сьогодні-завтра, а не впродовж місяця на відкритому національному конкурсі, як пропонується!
При цьому, НЕМАЄ ЗОВСІМ ЧАСУ для того, щоб шукати спонсорів, чи інвесторів з проектами вкупі!
В Україні НЕМАЄ ЖОДНОЇ СПОРТИВНОЇ АРЕНИ, яка б могла прийняти захід такого рівня. Єдиний більш-менш прийнятний варіант київський Палац спорту - морально і функціонально застарів!
Проводити Євробачення на ВІДКРИТОМУ СТАДІОНІ - БЕЗПРЕЦЕДЕНТНО ВЕЛИКИЙ РИЗИК, на який навряд чи хтось піде. Погода може внести суттєві корективи! Тому наші стадіони не підходять, хто б що не заявляв!
ДОБУДУВАТИ АРЕНУ, а таких у Києві дві недобудовані, і по одній в Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та ... Донецьку, ВКРАЙ СКЛАДНО, з огляду на брак часу, коштів і об'єктивні обставини (Донецьк).
Об'єкт не лише треба добудувати, але й ПРОТЕСТУВАТИ. Тестування в кращому випадку займає місяці два-три: перевірити всі системи, навчити персонал, стюардів, залучити волонтерів.
Тобто, реальних рішень насправді чотири:
- проаналізувати, яка з арен у згаданих містах найбільше готова, і негайно продовжити там роботи, працюючи в режимі 24/7 і це буде подвиг!)
- проводити конкурс в київському Палаці спорту, сяк-так його підлатавши;
- шукати варіанти оренди тимчасової спортивної арени (такі є в Європі);
- відмовлятися, на жаль, від проведення.
Але будь-яке рішення треба приймати НЕГАЙНО!
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки