Що варто знати про обміни й фундаментальна різниця між Україною та Росією
Міняти одну безвинно засуджену на двох російських військових, яких захопили під час бойової операції ще й після вбивста українського воїна нібито несправедливо. Нагадаю, що за виконання умови обміну "всіх на всіх" нас чекає повернення багатьох наших незаконно засуджених в обмін на терористів, серед яких деякі вже отримали вироки в судах за цілком конкретні злочини. І це також буде несправедливо. Просто про наших заручників ви знаєте, а про проросійських бойовиків-убивць, яких достатньо в наших в'язницях, усім байдуже, а найперше Російській Федерації, яка їх озброїла і послала вбивати.
І ще чомусь ніхто не нарікав, коли нещодавно ми обміняли журналістку на терориста-снайпера, який убив далеко не одного нашого воїна. Це ж також неадекватний обмін, хіба ні? Не знали, бо в фейсбучеку срачу не було? І про те, що в 2014 році ми іншого нашого журналіста обміняли на подругу Безлера також не знали? Ну-ну...
Так от, що варто знати про обміни – тут немає математичного обрахунку. І справедливості немає. Є країни, для яких власні громадяни важливі, тож вони їх намагаються витягнути і врятувати, навіть коли це виявляється занадто "дорого" в усіх сенсах. А є країни, для яких власні громадяни просто м'ясо, якими можна непогано поторгувати.
Варто радіти, що Україна – це країна першого типу. А також розуміти, що коли маєш справу з країнами другого типу – як РФ – то будь-який наш воїн та будь-який заручник буде більш цінний ніж десяток терористів.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки