MENU

Працівники "СпортЛайфа" відмовили синові батьків, які пересуваються на інвалідних візках

7239 0

Букв багато, але прошу дочитайте і підтримайте...  Цей випадок вимагає, як мінімум, широкого розголосу...

Відкриваю сторінку Sport Life... Фітнес клуб №1 в Україні.. Читаю закладку «соціальна відповідальність»... щось про «розвиток дитячого спорту».. -- тепер уже нічого крім істеричного сміху це в мене не викликає..

У мого сина є друг. Чудовий хлопчик, що виховується в дивовижній сім'ї. Справа в тому, що і тато і мама хлопчика - люди з особливими потребами, що пересуваються в інвалідних візках. У цього хлопчика часто стаються бронхоспазми, тому йому лікарі рекомендували займатися плаванням. Звичайно ж, зупинились на Sport Life (на Дніпровській Набережній, 19а). Він зовсім поряд, добре обладнаний, пропонує широкий спектр послуг.

І от, його батьки, знаючи, що я є клієнт цього клубу, і мій син там займається плаванням, попросили мене туди з ними сходити, щоб придбати абонемент для занять їх хлопчика (в Спорт Лайф, принаймні в той, що розташований поряд, на візку заїхати неможливо, тому моя роль полягала в тому, щоб покликати когось для проведення переговорів). Ми знали, що за правилами цього клубу, для того, щоб дитина могла там займатись, потрібно, щоб у когось із батьків був абонемент Sport Life. Але сподівались, що здоровий глузд переможе, і так як ні тато, ні мама не можуть навіть туди всередину потрапити, то знайдеться якесь рішення: або дитині продадуть окремий абонемент, і тоді вони будуть користуватись послугою супровід (за окрему плату дитину зустрічають і проводять у басейн, а після заняття виводять до батьків - це стандартна послуга Sport Life). Або ж, у крайньому разі, під'єднають до мого абонементу, тоді б і я могла його приводити (юридично це можна би було оформити через нотаріальне доручення).

Хлопчику зараз 4 повних роки (на фото він дещо менший)

Так от, вийшла до нас працівниця відділу продаж, уважно вислухала, повідомила, що вона не уповноважена порушувати правила, але, що вона напише лист керівництву, де опише повністю ситуацію і якесь рішення знайдеться. Щасливі батьки, взяли розклад занять і поїхали планувати, які заняття тепер їх синочок зможе відвідувати..

В той же вечір, після тренування, я заскочила у відділ продаж, щоб дізнатись чи немає вже часом новин. Новини були - ПОВНА ВІДМОВА.

Я не могла в це повірити.. Я перепитувала ще раз і ще раз.. Пропонувала різні альтернативні варіанти... До розмови підключився начальник відділу продаж (Едуард)...

-- НІ!!! ДИТИНА МОЖЕ ЗАЙМАТИСЬ ЛИШЕ, КОЛИ БАТЬКИ Є ЧЛЕНАМИ КЛУБУ..

-- ОК. А якщо батько придбає абонемент, нехай і ніколи ним не скористається?

-- Ні! Він не зможе сюди потрапити для підписання договору!

Тут я не витримала:

-- Схоже, що справа не просто в правилах... схоже, що ви в цілому позиціонуєте себе, як клуб «здорових людей і їх дітей»... Тобто, сюди не тільки не мають доступу люди з особливими потребами, а і ЇХ ДІТИ!!!!

На що отримала відповідь: так, це політика нашого клубу...

Ну то для чого так цинічно брехати на своїй сторінці про соціальну відповідальність??? Про «розвиток дитячого спорту»?? Можливо, саме ця дитина і є майбутній чемпіон??

Десь у мене ще була крихта надії, що все це якась дика, ганебна помилка, хтось щось не зрозумів... Але погугливши прочитала підтвердження своїх припущень - http://zaxid.net/news/showNews.do...

Лише тут йде мова про доступ людей з особливими потребами, а в тому випадку, свідком якого я була, про їх дітей....

Звичайно ж, коли закінчиться термін мого абонементу, продовжувати його я не буду.. Ще тоді, в офісі, я хотіла їм кинути його в обличчя.. але зупинила себе.. :) Ні. :) Я буду ходити.. :) навіть частіше, ніж раніше... :) аж поки він не закінчиться. Але щоразу, коли я буду переодягатись на тренування, я буду ділитись своїм досвідом... :) І Вас прошу про підтримку. Sport Life - свого роду монополісти.. ну і що.. Знаходила можливість займатись спортом і до Sport Life .. Знайду і зараз. Я не хочу, щоб я або моя дитина були частиною цього лайна... А Ви?

Iryna Arslan


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини