MENU

Трохи реального інсайду або послухай Сороса і зроби навпаки

3238 0

Сорос - геніальний спекулянт, всі знають про його пригоди. Насправді таких спекулянтів дуже багато, але Сорос самий великий, тому те що у них на думці, у Сороса на язику.

Спочатку Сорос кричав що Британія нікуди не піде і референдум провалиться, щоб відтягти момент паніки і скупити дешеве золото та деякі інші хеджуючі інструменти. Тепер це вже позаду і потрібно робити нову спекуляцію.

Яка вже давно очевидна - світовий ринок перегріт і всі інвестори давно чекають поки вся ця бульбашка знов лопне, щоб все дешево скупити. Великі інвестфонди, якім западло шортити (грати на пониження) давно сидять у кеші і ловлять момент. Але проти них грає конгломерат центробанків, яким дуже не хочеться щоб їх викликали на килим і трахали чому економіка знов впала і чому вони нічого не роблять.

От вони бідні і роблять із останніх сил, друкують валюту щоб підтримати ринок. Але багато друкувати не можуть, бо почнеться інфляція і знов викличуть на той самий килим трахати.

Але рано чи пізно все рівно економіка впаде, і то нормально - ринку потрібні перезавантаження щоб позбавлятися від жадібних ідіотів які набрали плечей як у форексі (привіт, дойчебанк) і нормальна людина має платити за акцію якогось епла шалені гроші, коли вона реально коштує в півтора-два рази дешевше.

Тому пан Сорос тепер робить те, що реально треба робити аби все пошвидше звалилось - лякає розвалом Євросоюзу, який звісно потягне і все інше і нагнітає паніку. Я доречі звичайно це теж чекаю (не розвал звісно а паніку і спад ринків), тільки у мою брехню не повірять а у його ймовірно що так.

Але насправді за майбутнє ЄС думаю як раз переживати не треба - у ЄС незалежними відчувають себе тільки декілька країн, які ще не перейшли на євро, і тому дозволяють собі вий*буватися і нити.

Це насамперед Британія, яка реально нила, а також Чехія, яка нила з ними за компанію. Польща, яка ще теж не перейшла на євро не ниє, а Угорщина нити немає часу бо в них якась погана карма і весь час криза.

Всі інші пов'язані грошима, які контролює франкфуртський центробанк фрау Меркель і можуть піти з ЄС тільки голі-босі а вони то не хочуть. А Чехія не піде бо в ній дуже багато шановних панів депутатів, які пилять єврогранти і вже до того звикли.

Тому можна зробити висновок такий: ЄС буде, з Британією або без, але точно буде. А от ринки доб'ють.

Konstantin Kukushkin


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини