Заява про відставку Девіда Кемерона викликала владний вакуум у Великобританії
Заява про відставку Девіда Кемерона викликала владний вакуум у Великобританії.
Кемерон не має наміру приймати жодних рішень і робити кроки щодо розлучення із ЄС, каже, що це не його робота, а нового Премєра, якого повинні отримати уже на осінь.
Вчора у House of Commons Камерон обговорював ситуацію в країні з депутатами.
І сам він, і депутати не раз повторили - у цей час політичної невизначеності і безвладдя про національні інтереси країни подбають "smart and impartial civil servants".
Тобто аполітичні держслужбовці продумають позицію Британії на майбутніх переговорах про вихід, продумають з ким можна підписати нові угоди про ЗВТ, як мінімузувати і попередити шкоду місцевим МСБ т.д. Такі самі системи державного самозбереження існують у всіх розвинених країнах.
Уявіть тепер Україну, де місцеві безвідповідальні політико-економічні еліти доклались по-максимуму, щоб ніякого державного апарату незалежного від їхніх вузькокланових інтересів не було створено і продовжують управляти країною у стилі провінційного кумівського клубу.
Це має прямі негативні наслідки для державності, інтересів кожного громадянина.
Останній раз, коли ми мали владний вакуум, закінчилось втратою території країни. Але просте населення цього звязку, на жаль, не бачить і радіє коли розумний Премєр особисто приймає по 50 постанов із голосу.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки