MENU

На зміну МРЕВ – сучасні Сервісні центри МВС. ВІДЕО

2647 0

Отже, ми сьогодні, 30 червня, оголошуємо про початок процесу запуску нових Сервісних центрів МВС.

Ви запитаєте: МРЕВ знищили шість місяців тому, а нові запускаєте лише зараз – що ж ви робили ці півроку?

Відповідаю: ми робили генеральне прибирання! Ми проводили ретельний аналіз роботи МРЕВ – чому ця служба одна з найбільш корумпованих і чому вона надає такий поганий сервіс, та ще й з максимальними стражданнями для клієнтів. А ще ми вчилися в найкращих – переймали досвід країн, де державний сервіс швидкий, дружній і якісний.

Сьогодні ми готові презентувати наші напрацювання. А на початку липня плануємо відкрити перший новий Сервісний центр у Києві. Потім плануємо Львів, Харків, Дніпро і далі – скрізь.

Що ми пропонуємо?

1. Сучасний якісний сервіс без корупції:

• відкриті офіси;

• максимальне використання онлайн-послуг без участі чиновника;

• делегування права підпису інспекторам (у начальника більше немає можливості з тиші кабінету вирішувати, кому підписати довідку і за скільки);

• моніторинг роботи співробітників;

• зворотній зв'язок.

2. Мотивовані і навчені співробітники: ми провели набір, відібрали найкращих (в Києві – 50 осіб із 2 574 кандидатів, 43 претенденти на місце), провели стажування для всіх – і новачків, і досвідчених співробітників, які пройшли атестацію. 74% співробітників першого Сервісного центру мають вищу освіту, а 13% – не одну!

Які послуги будуть надавати Сервісні центри?

Оформлення / переоформлення транспортних засобів, проведення іспитів на право водіння і видача водійських посвідчень, видача довідок про несудимість та, сподіваюся, в найближчому майбутньому, як тільки буде прийнятий закон, – оформлення дозвілу на володіння зброєю.

Два моменти хочу виділити особливо.

Перше. Ми в онлайн-режимі надаємо інформацію про транспортні засоби (історія автомобіля) – сьогодні на порталі адмінпослуг IGOV кожне друге звернення – запит до реєстру МВС інформації про зареєстрований транспортний засіб.

Друге. Ми вперше запускаємо мобільні Сервісні центри. Тепер мешканцям віддалених сіл не доведеться вибиратися в райцентр чи навіть в область, щоб отримати довідку – наші співробітники за графіком будуть самі приїжджати до людей і оформляти техніку прямо на місці, в тому числі й сільськогосподарську.

Так, я знаю, який жахливий сервіс і яка мука зараз для людей в колишніх МРЕВ! Сьогодні ми почнемо це міняти. У найближчі дні запустимо новий сучасний центр в Києві – і, сподіваюся, всі відчують, як змінюється ситуація. Спочатку в Києві, а потім крок за кроком – до весни наступного року – ми завершимо цю реформу по всій країні.

Реформа – це коли ми надаємо вам сервіс швидко, якісно, без хабарів і з усмішкою. А ви – довіряєте своїй державі і пишаєтеся своєю країною!))

Поїхали!

Арсен АВАКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини