MENU

"Єфремов - це той типаж, який найбільший паразит цієї країни", - експерт

5560 0

Сьогодні, як я розумію, з подачі Луценка затримали колишнього комсомольського секретаря Сашку Єфремова. Червонопикого комсюка.

Це той типаж, який, мабуть, найбільший паразит цієї країни. Були комсомольські начальники, які там щось приватизували і роблять тихо бізнес. То нехай собі, бо люди, які роблять реальний бізнес, комсомольцями бути перестали.

А про бізнес Єфремова ви щось чули? Цей чувак займався розкраданням, розпилом підприємств,шахт, продажем їх на брухт. Але робив це не мовчки, а впарював лохам ідею про прекрасний сересер, про щастя трудящих там. Це вони разом з головою Луганської обласної ради ще одним колишнім комсюком, першим секретарем Ворошиловградського міському комсомолу Валеркою Голенком збудували у Луганську пам'ятник жертвам ОУН - УПА. Уявляєте, де ОУН-УПА, а де Луганськ?

Навіть тупі бандити гірші від них. Бо ті просто грабують і все. А ці грабують, жиріють, перетворилися на справжніх феодалів, але при тому засмічють мозок мешканцям свого феоду байками про злих бандерівців, які і зараз готові наапасти на трударів Луанщини про щастя, яке панувала за совка, про Донбас, який всю країну годує.

Це вони підтримували оту жахливу бюрократичну систему, яка тримає за горло всю країну, контролює тих? хто намагається щоьс вільно створювати і не дає ні їм, ні країні розвиватися.

Природньо, що така мерзота цю війну підтримувала. Бо це саме в їхніх інтересах привести сюди диктатуру. Бо тільки за диктатури така сволота може бути успішною.

Якшо Луценко вдасьться запхати його за грати, то я йому прощу, коли навіть виявиться, що він не тільки юридичної, але і освіти взагалі не має/

Юрій Лукан


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини