MENU

Аваков убачає себе, Яценюка й Турчинова одними із головних мішеней Кремля

2655 0

Аналіз листування резидента Кремля Марії Столярової та Леоніда Мураєва, які працювали на телеканалі "Інтер", зі своїми московськими кураторами та керівниками ОРДО, виявив головні мішені російської пропаганди. Так, у серпні 2015 року серед антиукраїнських замовлень, що отримали Столярова та Мураєв, було й завдання організувати хвилю чорного піару проти низки українських політиків.

Першим у цьому "темнику" містився пакет брудних матеріалів про секретаря РНБО Олександра Турчинова. Також у замовленні стоять прізвища з пакетом скомпонованого російськими профі брудом на колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голову Комітету ВРУ з питань культури і духовності Миколу Княжицького, голову Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського та інших.

Таким чином, російські журналісти, які формували інформаційну політику "Інтера", виконували замовлення Кремля з інформаційного знищення тих, кого російське керівництво вважає своїми головними ворогами.

Із високою ймовірністю можна сказати, що подібні замовлення відпрацьовували й інші проросійські засоби масової інформації, які й досі достатньо впевнено почувають себе в Україні.

I на закінчення. Нацраді з телебачення і радіомовлення: звичайно, за таке не треба позбавляти ліцензії ТРК "Интер", треба грамоти давати – з гербом... російським! Займіть позицію! Не ховайтеся!

Арсен АВАКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини