MENU

Синоптик розкритикувала інформацію про зиму із страшними морозами

6235 0

Яке все ж таки позорище - так розігнати редакторам, журналістам, відомим та масовим медіа-виданням, ресурсам та каналам хвилю про прийдешню зиму із страшними морозами.

Причому усі посилаються на єдине джерело - одного чоловіка, який називає себе народним синоптиком.

Не кілька джерел, не навіть нещасні ці народні прикмети, не думку когось з Гідромету, не ще якихось науковців - одного чоловіка.

Усі люди, що гнали хвилю (і далі женуть) - переважно з вищою освітою.

Читайте також: "На Україну чекає синоптичний рахат-лукум - синоптик"

Кому потрібна така вища освіта?

Вища ж освіта здобувається, щоб стати міцно на загальнокультурний фундамент та щоб сформувати коло спілкування, яке з часом допоможе чужим досвідом та допоможе навчитися в інших чогось, чого не завжди встигаєш від життя та науки дізнатися.

А вже потім цеглини власного досвіду, професійного та життєвого, на цей фундамент викладати поступово.

Зараз йти вчитися у виші на журналіста - це вдало вийти заміж, їздити на дурняк по країні чи за кордон, потрапити у прес-секретарі, президентський чи прем'єрський пул, у Верховну Раду, у місцеві ради, у будь-які, хоч манюсінькі, депутати, у 23-25 років втомлено казати, що репортерство вже вичерпано і треба обов'язково сідати у кадр, бо щодня з гарним макіяжем, а якщо пощастить з каналом, то й з брендовим гардеробом, ну, й магія мерехтіння щоденного.
В цьому, певно, немає нічого поганого, якщо це лише не самоціль, не спосіб поживитися з професії, а не досягти у ній чогось вартісного.

Бо якщо мало цементу, а багато щебеню, міцного бетону не буде, отой первісний загальнокультурний фундамент втримає лише таку професійну будову, про яку я на початку згадувала - позорище.

Останнім часом побільшало розмов про необхідність створення загальнонаціональної системи оповіщень небезпечних чи стихійних метеорологічних явищ.
Страшно уявити ці попередження у медіа. Хай вже не буде подібної системи. Поки що.

Поки наша дитинка-журналістика не підросте хоч трохи.

Наталка ДІДЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини