MENU

Реванш завгоспа Януковича: суд відмовив ФДМУ в поверненні Гостиного двору

4768 0

Андрій Кравець

Сьогодні, 29 вересня, суд відмовив фонду Держмайна в поверненні архітектурної пам'ятки Гостиного двору в розпорядження держави. Зараз Двір продовжує перебувати в оренді у комерційних структур Андрія Кравця, завгоспа Януковича, довіреної особи колишнього президента.

Проблема не тільки в наявності морально неприйнятної ситуації, коли органи прокуратури нічого не роблять, щоб захистити інтереси держави, що дозволяє холуям Януковича й далі хазяйнувати на найбільш ласих об'єктах нерухомості, вкрадених за попередньої влади.  Проблема в тому, що ці холуї демонстративно нищать пам'ятку містобудування, якою є на сьогодні Гостиний двір. І ми, громада, а також Фонд державного майна України (ФДМУ), котрий зайняв активну позиції у відстоюванні інтересів держави, не маємо доступу до будівлі, щоб вжити необхідних заходів для її порятунку від руйнування. На це є кошти і засоби, але Кравець та його підлеглі не пускають – натомість Двір руйнується від атмосферних опадів.

Суд прийняв рішення, оскільки не помітив, що Гостиний двір зруйновано. Суд вважає, що з Гостиним дворм усе в порядку, що орендар (Кравець) поводиться з орендованою власністю нормально, як слід. Суд прийняв рішення, котре можна було прийняти лише з широко заплющеними очима, бо факт руйнації Гостиного двору як пам'ятки, а отже, підстав розривати договір із Кравцем, очевидний для будь-кого.

Позивач, ФДМУ, надав експертизу Українського товариства охорони пам'яток історії та культури з фотофіксацією, яка свідчить про руйнування Гостиного Двору і невиконання зобов'язань з боку забудовника.

Відповідач (фірма Кравця "Укрреставрація") на суді заявив, що зараз ведуться будівельні роботи, однак сам повідомив, що дозвіл на проведення робіт скасовано та новий ще не отримано.

Читайте також: Гостиний двір чи Маріїнський палац – що реставрувати?

При цьому відповідачем не надано доказів, які б свідчили, що будівля знаходиться в нормальному стані, тому фонд вимагав розірвати договір, через руйнування архітектурної пам'ятки.

Але не тільки Гостиним двором може похвалитися мафія Януковича. Родина Кравця іде в наступ по всім фронтам. Максим Опанасенко, журналіст проекту "Свідомо", так описує минуле і теперішнє Кравця: "Завгосп ВФЯ, легендарний корлишній очільник Держуправління справами Андрій Кравець мав би нести відповідальність одним із перших. За участь у відчудженні і будівництві Межигір'я, за "вхід" у комунальний "Київміськбуд", за шалені переплати ДУСі в ім'я ВФЯ. Натомість він став одним із перших "забутих" і "відмазаних". Нескладно здогадатися, хто його рятував у перші місяці 2014-го".

Читайте також: Що там у Межигір'ї. ФОТОРЕПОРТАЖ

Нагадаю Юрієві Віталійовичу Луценкові, що я написав численні заяви про злочини структур цього Кравця. Наразі прокуратура продовжує "думати", чи відкривати по ним провадження, чи ні.

P. S. Звісно, ФДМУподасть апеляцю., боротьба триває далі. Потрібна ваша підтримка.

Ігор ЛУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини