MENU

В Україні все ж є дискримінація жінок у політичній сфері – нардепка

3435 0

У Венеції другий день міжнародної конференції "Втілення рекомендацій міжнародних місій зі спостереження за виборами у країнах Східного партнерства", організованої Радою Європи.

Читайте також: Що таке фемінізм і чи потрібен він в Україні

Що стосується України, в рамках заходу наголосила на тому, що в нас все ж існує дискримінація жінок у політичній сфері, яка виражається у нерівному представництві на рівні прийняття політичних рішень. Але, разом із тим, наразі розробляються механізми, зокрема законодавчі, які б сприяли розширенню участі жінок політиці. Один з таких – юридичне закріплення заохочення партій та запровадження премій / пільг за дотримання квот у партійних списках, за кількість обраних депутаток-жінок та за діяльність із забезпечення гендерної рівності.

Читайте також: Чому квота на жінок-депутаток ідіотська: брати Капранови – "борцям" і "борцицям"

Сподіваюсь, що окремі тези, які прозвучали сьогодні, 25 жовтня, під час конференції, знайдуть своє місце під час розробки законодавчих механізмів із забезпечення гендерної рівності в Україні. Важливо, що є можливість проаналізувати досвід різних країн у реформуванні виборчих систем та почути думки представників країн Східного партнерства, які в подальшому можуть стати фундаментальними і в Україні.

Ірина СУСЛОВА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини