MENU

Журналіст: Студенти "найкращого університету країни" на межі бунту

4914 0

Студенти університету Шевченка на межі бунту. Усе через те, що ректорат вирішив перенести початок сесії. Майже на місяць раніше. У ректораті назвали дві причини такого рішення.

Перша – зміна порядку нарахування академічних стипендій. Кажуть, що Рада може ухвалити бюджет під Новий рік, тому закрити сесію потрібно раніше. Причина видається притягнутою за вуха.

Читайте також: Болонська система "по-українськи": мімікрія та відверта маніпуляція

Друга причина – забезпечення прийнятних умов життєдіяльності при здійсненні навчального процесу в корпусах університету. Переводячи з канцелярської мову на зрозумілу: в аудиторіях студенти дубіють, тому в зимові місяці їм там нема чого робити. І це дійсно так. Вже сьогодні студенти навчаються у верхньому одязі. І нарікають, що в корпусах на ВДНГ – холодно, а в центральному корпусі – "червоному", де квартирується реткорат – тепло.

Попри ці заявлені причини студенти не погодилися підписувати відповідне розпорядження. Запросили адміністрацію на студентськоу конференцію. Судячи з розмови, порозумітися не вдалося. Одні пішли в теплі кабінети ректорату, інші – в холодні аудиторії.

Читайте також: Українські виші вперше потрапили до престижного британського рейтингу

"Найкращий університет країни". Принаймні фінансування із держбюджету десь півтора рази вище, ніж в інших. А тепло в аудиторії дати не можуть. Що ж тоді в інших вишах?

Фото з конференції студентів + розпорядження про перенесення сесії.

Олексій БРАТУЩАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини