У чому секрет прохолодного ставлення західного політикуму до соцмереж
Феномен підкреслено прохолодного ставлення до соціальних мереж у середовищі західного політикуму має культурні та історичні коріння.
Наприклад, Twitter Трампа викликає обурення навіть не змістом. Намагання спілкуватися швидко і безпосередньо з виборцями із будь-яких питань можливо і покращує комунікацію, але при цьому, на жаль, нищить політику.
Читайте також: Як цифрові технології вплинули на результати президентських виборів у США
Макс Вебер колись казав, що вирішальна психологічна властивість політика – окомір, здатність зі внутрішньою зібраністю та спокоєм піддатися впливу реалій; іншими словами, потрібна дистанція стосовно речей і людей.
Він наполягав, що відсутність дистанції – один зі смертних гріхів усякого політика. І що саме відсутність дистанції є однією з тих рис, яку виховують в інтелектуальної молоді, прирікаючи її тим самим на нездатність до політики.
Читайте також: Нові часи: зброя масового ураження нині інформаційна
Очевидно, що він це писав, коли ще не було навіть натяку на Facebook і Twitter. А коли подивився би на спроби молодих українців робити якісну політику через задоволення розважальних потреб великої кількості підписників, що нудьгують, певно б сумно посміхнувся.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки