MENU

41,1% частка Києва у всьому товарному імпорті України

1725 0

Минулого року на Київ припало 41,1% українського товарного імпорту і 23,5% українського експорту. У той же час, через зростання імпорту сальдо зовнішньої торгівлі столиці скоротилося на 1,8 млрд дол. до - 7,5 млрд дол.

Що стосується експорту-імпорту послуг, то хоча столиця є беззаперечним лідером із надання послуг  іноземним партнерам (транспорт, ІТ, телекомунікацій), але одночасно Київ імпортує чималу їх частку - 38% загального обсягу по Україні. Через це сальдо по торгівлі послугами ледве перевищує 500 млн дол. США.

За словами, експертів ІСЕД, концентрація зовнішньої торгівлі у столиці є очікуваною, оскільки через конфлікт на Донбасі до столиці продовжується міграція  капіталу зі східних  регіонів України.

Читайте також: Украинские "Авиалинии Антонова" перевозят 35% всех крупногабаритных и сверхтяжелых грузов в мире. ФОТО, ВИДЕО

«Сьогодні продовжується переорієнтація експортних товарних потоків з ринків СНД і Росії на європейські, африканські та азійські ринки. Освоювати нові ринки набагато легше за допомогою більш розвиненої торговельної і посередницької інфраструктури, яку пропонує Київ», - зазначає експерт ІСЕД з регіональної політики В'ячеслав Жук.

Цифра тижня


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини