MENU

"Поразка у війні - це був вільний вибір українського народу", - політолог

4539 0

Ліквідація найбільшого складу бойових набоїв в Україні є не так наслідком диверсії чи недбальства (це - похідні від заг. проблеми), як

1) загальнонаціонального кретинізму під час реальної зовнішньої агресії - "ужевпершомутуровіщобнебуловійни";

2) грубого порушення "президентом миру" законодавства у частині реагування на збройну агресію - Закону "Про оборону України" (тут ціла маса хитрунів, боягузів і, просто, нікчем публічно підтримала "торгівельний" олігархат).

Читайте також: Бешеная злоба. В стране все привычно делается через ж*пу - блогеры о взрывах в Балаклее

Знищення складів зі зброєю - природний елемент війни (якої "Рошен", за підтримки частини суспільства й експертів, намагається не визнавати).

Про це можуть не знати лише в українських ГШ та МО. Далі будуть руйнації оборонної промисловості, ключових елеметнтів шляхів сполучення, об"єктів енергогенерації, стратегічної промисловості, штабів, систем ППО, в/ч, убивства певних осіб, терористичні акти в місцях найбільшого скопичення населення, горітимуть поля з хлібом тощо.

Так воює агресор, що має мету й волю для її реалізації.

Армія без зброї й тилу не воюватиме, а ополчення "Рошен" створювати боїться, бо справедливо не довіряє народові. Поразка у війні - це був вільний вибір українського народу. Хоча, звичайно, всупереч волі 54,7%, ще таки не все втрачено.

Один клоун з оточення ПОПа на зекономлені "на другому турові" през. виборів гроші мав придбати у США один чи два гелікоптери "Апачі".

На ньому "президент миру" з кумами й тікатиме. Якби ще, курва, забрав тих виродків, що його підтримують.

Василь ЛАПТІЙЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини