MENU

"Россия своих не бросает", вона допомагає відправитись у кращий світ

3262 0

"Дети России детям Донбасса" - з таким надписом прийшла чергова гуманітарка від Рашки. Одна з Макіївських шкіл отримала в якості допомоги запаковані пакетики з клеєм. Так сказати, чим багаті, тим і раді. Або, як висміюють в мережі люди, - "Суровый подгон от челябинских детей. Россия своих не бросает!"

Популярності серед населення "ЛНР" і "ДНР" отримало і дитяче пюре, виготовлене в Росії: в консерві незрозуміла субстанція незрозумілого кольору. Таке "дитяче харчування", що присилає матінка-Росія, активно продають через інтернет. За банку зіпсованих дитячих харчів із "гуманітарної допомоги" Путіна мешканці окупованих територій правлять по 15 рублів (5 грн).

Читайте також: Новітня історія України як приклад впливу політичних технологій на внутрішню політику держави

Невдоволення населення зростає кожний день, бо навіть ті зіпсовані продукти просто розкрадаються тими, хто працює в системі розподілу та видачі "російської гуманітарної допомоги". До "управлінь праці та соціального захисту населення" масово надходять скарги мешканців про відсутність будь-якого контролю при облікові та розподілі прибувших продуктів.

Але сепаратистські ЗМІ штампують все ті ж повідомлення про те, що в "республіках" все добре, всі нагодовані. Воно і дійсно так, нагодовані. Правда новими обіцянками Захарченка, а не достойним рівнем життя. Ось, наприклад, шахтарі знову не отримують зарплати. Захарченко в черговий раз не може погасити заборгованість працівникам шахт, які працюють на так званих державних підприємствах, віджатих в українських підприємців в ході окупації. Мало того, ще й заявив, що взагалі сумнівається у доцільності існування вугільної галузі в "ДНР".

Ще один "подгончик", вже від керівництва "республіки", дістався у вигляді відсутності Інтернету. Більше трьох тижнів жителі окупованої Горлівки, які користувалися інтернетом від "Укртелекому" проклинають так звану націоналізацію підприємства "владою ДНР", бо з 1 березня вони виявилися позбавленими нормального доступу до послуги. Абонентів сотні, на день приходить до 50 осіб, які здають свої модеми на переналаштування. Правда, у Горлівці цим займається аж всього одна людина. Тому хтозна, коли люди зможуть і чи зможуть взагалі користуватись інтернетом.

Читайте також: Україна має пройти шлях, який подолали Велика Британія, Ісландія та Естонія

Також під питанням стало існування аптек в "республіках". На разі, по всіх аптечних кіосках відбуваються дивні перевірки незрозумілими особами. "Зазвичай, заходять в аптеку кілька осіб, не називаються, не показують жодних документів і починають "перевіряти" усе підряд - від документів до ліків у холодильниках. Деякі аптеки таким чином "перевірили" вже по кілька разів. Що намагаються знайти окупанти в аптеках, ніхто не розуміє. Оскільки, по-перше, аптечний бізнес на окупованих територія вже не є таким прибутковим, бо люди не мають грошей, по-друге, ліки в асортименті всі "правильні" - російські." Тож, не виключено, що таким чином хтось просто намагається "підім'яти" під себе всі аптеки. Щоб уникнути "перевірок" більшість аптек зараз просто зачиняються, їхні власники чекають, поки буря вщухне.

А от чого чекати решті населення окупованих територій з такими розвитком подій, ми можемо тільки здогадуватись...

Олексій НІКОЛЬСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини