MENU

"Примітивно і тупо": Депутат з команди Порошенка піариться за рахунок дітей. ФОТО, ВІДЕО

3090 0

Ви, напевно, всі знаєте, хто такий Ківалов. На фото він з медалькою.

Агент впливу російської федерації замість того, щоб нести відповідальність, веде свій бізнес, володіючи де факто декількома навчальними закладами, безліччю нерухомості і має величезний вплив на процеси в регіоні та Україні, залізши в судову систему. Також донедавна він мав три, а зараз один власний телеканал.

Рупор проросійської пропаганди і піар-майданчик опоблоку та інших "ригоподібних" - телеканал "Репортер" і сьогодні є у власності Ківалова. А от "Академия" та "Здоровье" перейшли до рук близького компаньйона Льоши Гончаренка, який також був довгий період часу в команді Гєни Труханова, мера Одеси. Це людина-кардрідер, кіберзлочинець та екс-дартВейдер на ім'я Дмітрій Голубов.

Фб https://www.facebook.com/golubofff

Його також всі повинні знати.

Голубов в діяльності політичної вертикалі пана президента Порошенко відіграє досить важливу роль такого собі клоуна-жиріновського для того, щоб говорити такі речі, які собі не може дозволити сам Петро Олексійович. Власне Голубов займається тим, що використовує будь-які брудні і пропагандистські засоби проти "неугодних" БПП і його власника. В 2016 році "Здоровье" навіть отримувало попередження від нацради з питань телерадіомовлення. Пізніше мені трапився хрестоматійний в плані чорного піару ролик від "Акадємії", де поливають брудом грузинського дипломата Тимура Нішніанідзе. Це просто якась огидна пропагандо-какашка, про яку навіть не варто лишати коментарів. Періодично в ролику грає тіматі, а наприкінці показують того самого Голубова.

Читайте також: Агент ФБР был в шоке от того, что их "клиент" Голубов стал народным депутатом Украины - Лещенко

Але мова навіть не про це. Мова про нашу освіту. Як не дивно. На початку квітня 2016 р. в мережу потрапила новина про те, що Дмітрій Голубов роздавав мед в Одеській школі. Народний депутат і представник команди президента.

Минає 2 тижні, і на сайті Гончаренка "Думская" виходить новина про 4 тони меду, які наш благодійник Голубов подарував 32 школам району міста. Серйозно.

Це, до речі, округ, за яким Дмітрій обирався до Верховної Ради.

Під носом у громадян, за їх же участі і при сприянні міністерства освіти у вигляді його департаменту по м. Одеса використовується адмінресурс, і про це спокійно повідомляють новини. Ще сюжети про це знімають Голубова ж телеканали із його возвеличенням. Тут вам і японці, і роботи, і святий Дмітрій, і лекція про користь меду. В кадрі багато вдячних дітей, якась вчителька, яка мало не отримує оргазм від згадування імені "благодійника". В титрах навіть показують назви навчальних закладів. Це НВК №292, СШ №92, НВК №67, СШ №5, СШ №125, СШ №111. В кінці ролика Голубов всім бажає стати бджолами, а не трутнями, як депутати.

На відеоролику періодично показують тих самих задоволених вчителів, які з малого віку вчать дітей бути безвідповідальними громадянами і радо стають співучасниками злочину.

Подивіться на ці вдячні щедрості вельможного пана рабські обличчя

Закінчується ця вся стидоба вдячностями дітей за мед, і дифірамбами Голубову.

Звучить слоган "всё лучшее - детям".

Занавіс.

Адмінресурс, використання дітей (цікаво, що думають про це їх батьки), закривання міносвіти очей на це, примітивний і відверто тупий піар корупціонера Голубова це все окей, зрозуміло та ясно. Це в традиціях тих людей, які живуть "по-новому" і презентують нашу владу і Гаранта Конституції. Такі безпрецедентні для цивілізованого суспільства явища для них є нормою.

Читайте також: Во фракцию «Блока Порошенко» попадает известный казнокрад. ФОТО

Цікавить зовсім інше.

Чому все краще - це мерзенний Голубов? Якщо це - краще, то мені просто страшно уявити, чим є щось гірше!

Який ідіот вирішив, що злочинець, політичний блазень Голубов - це найкраще, що є, і навіщо він потрібен дітям?

Чому не "Голубова - тюрмам" або "Україні - позбавлення від корупціонерів", а саме дітям - ось оцього огидного мужика в синьому піджаку? За що їм це?

Сергій СТЕРНЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі38022.txt Открыть с помощью Google Документы Отображается файл "38022.txt"
Правила коментування »  

Новини