MENU

Яку ціну заплатить Росія за війну з Україною?

4495 0

Там отримають жахливе повторення 1917-го та громадянську війну...

Ванга? Ні, Шендерович.

"В Інтернеті викладено адресу людини, котра напала на Навального. Якщо самим найближчим часом цю людину не буде заарештовано та покарано відповідно до закону, Росія швидко зробить ще один помітний крок в бік Громадянської війни. Тому що ідея загонів самооборони вже висить у повітрі...

Справа за владою. Цікаво, чи залишилися там люди - не скажу "пристойні", але хоча б раціональні? Чи жадібність і страх вже з'їли їм мізки остаточно?

Це з'ясується самим найближчим часом", - попереджає він.

А ще є Господь Бог та Незмінні Закони Історичного Розвитку. "Що посіють, то й пожнуть", - якщо коротко.

І навіть це (1917 2.0 - див. концепцію 05.11.17 - та вірогідність нової Громадянської війни) - то ще не найгірше для них. Найгірше - це неминуче в такому випадку розчленування між сильнішими гравцями й повна втрата московитської державності і їхньої штучної нації як такої. Московити (або "росіяни") можуть просто перестати існувати, ті ж із них, хто залишаться, знову залюбки стануть УКРАЇНЦЯМИ, фінами, бєларусами тощо.

Читайте також: В Кремле наколдовали себе неприятности

Чому я (та й не тільки я) так вважаю? 1) Російські еліти не здатні оновити країну мирним шляхом і взагалі ні на що не здатні; російських еліт просто не існує, у РФ правлять які завгодно еліти, але тільки не "російські", тому за "Росією" ніхто з них за найбільш критичних обставин особливо тужити не буде; 2) в Ерефії цілковито відсутні мирні механізми зміни влади, немає й стійких традицій вирішення подібних питань шляхом повстання (після 1917-го, якщо хто забув, то вже була геть інша, денаціоналізована та дехристиянізована чи то пак деклерикалізована країна); 3) за рахунок фінансово-політичних загравань Кремля з персонами штибу Кадирова,а також в силу інших чинників (насамперед соціокультурного плану) етнічні "рускіє" впевнено рухаються шляхом демографічної катастрофи та остаточної депопуляції. Саме тому, до речі, їм так і потрібна свіжа кров з населених більш-менш освіченими європеоїдами сьогоднішніх та учорашніх колоній (Україна, Білорусь, країни Балтії, Грузія).

Наша нинішня війна з московитами - це насамперед війна антиколоніальна.

Дмитро ДОБРИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини