MENU

Привітання з 1 травня або Маловідома кінохроніка. ВІДЕО

2422 0

Покажіть ці документальні кадри, цю кінохроніку тим, хто НЕ ЗНАЄ як 1 травня 1941 (!) року, себто за 52 дні до "підступного" нападу Третього Рейху на СРСР, гітлерівські та сталінські офіцери СПІЛЬНО приймали військовий парад РККА на Червоній площі.... Найліпші друзі та спільники у поневоленні вільних країн Європи.

1 травня 41-го! ...Коли Гітлер вже загарбав півсвіту і спільно з Джугашвілі щойно розчленив Польщу. Коли по сей бік ще свіжими були могили забитих на Лонцького, у Кутах, у Вінниці, в Биківні та у Катині (у т.ч. полеглих там багатьох українців, котрі в РП працювали на держслужбі), а по той вже повним ходом діяли "фабрики смерті" в Дахау, Освенцимі, Равенсбрюку та ін. Навесні 41-го у Равенсбрюку, також знаному як "Жіноче пекло", до речі, добудували чоловічий табір.

Покажіть їм, як нарком оборони, маршал Тимошенко шанобливо ручкається з "расою господарів" у чорній формі.

Покажіть, покажіть... Можете, навіть, запевнити, що це продукція, власне, російських, а не німецьких чи українських телеканалів. Раніше там ще дозволяли демонструвати такі фільми.

Читайте також: Куликовская шапка, или Исторические мифы России

Й поясніть, що оскільки німці самостійно були невзмозі вилікуватися від страшної хвороби нацизму, їх довелося лікувати примусово, відтак за свою любов до фюрера та погублені життя представників сусідніх народів слухняним маріонеткам довелося сплатити страшну ціну.

dm-dobriy


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини