MENU

8 слів-паразитів, які характеризують вас краще, ніж будь-які інші

4353 0

Коротше. Ну цей. Нове відкриття про слова-паразити. Виявляється, вставки, які абсолютно ніяк не впливають на суть сказаного, можуть багато розказати про характер "зараженого". Давайте розберемо найбільш поширені.

1. До речі

Слово вказує на нестачу уваги. Люди часто починають вживати це слово, потрапляючи до нової компанії.

2. Коротше

Його часто вживають нетерплячі, нервозні, вічно кудись поспішаючі люди. Їх легко помітити у компанії, бо зазвичай саме вони говорять більше за інших.

Читайте також: "Розруха починається в головах". Про брутальний сленг та злісну риторику в освітян

3. Взагалі-то

Це вставка невпевнених у собі людей, які люблять скандалити з будь-якої нагоди.

4. Це, цейвот, це саме

Ліниві нелюбителі виконувати свою роботу. На таких людей не варто покладатися. Вони дуже імпульсивні, тому легко можуть втікти від відповідальності і скинути свою вину на когось іншого.

5. Насправді

Тут інша крайність. Це слово полюбляють самовпевнені егоїсти, які не чують і не сприймають думок навколишніх. Вони - всезнаючі генії, які досконало вивчили цей світ і готові відкрити очі навколишнім.

6. Як би

Заражає зазвичай творчих людей, які багато часу проводять у власному світі. Таким чином вони підкреслюють свою відстороненість від суспільства і дають зрозуміти, що в їхньому житті усе відносно.

Читайте також: Письменник: Схоже, в Україні знову з'явився музичний ринок

7. Просто

За цим словом ховаються люди, які зазвичай не мають власної думки. Вони залежні від думок навколишніх і бояться брати на себе відповідальність. Люблять виправдовуватися навіть за найменші дрібниці.

8. Типу, значить

Улюблені слова консерваторів. Вони не сприймають ніяких нововведень, а власні позиції закріплюють недбалим ставленням до співбесідника.

Подумайте, чи вживаєте ви якісь із вище перечислених слів і якщо так, швиденько викорінюйте іх зі своєї мови. Адже вони не просто псують враження про вас, як про оратора, а ще й розкривають далеко не найкращі риси характеру.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини