MENU

Ми дуже недооцінюємо всі реальні можливості наших трудових ресурсів

2382 0

Дивлячись на сучасний стан українського села, виникають сумніви в можливості введення аграрної реформи на кшталт польської моделі. Село вимирає.

Урбанізація і трудова еміграція поступово знищує ресурс сільської робочої сили. І виникає резонне запитання: а хто ж буде працювати на землі? Тим більше зараз це настільки не популярна робота, що навіть ніхто і не захоче так працювати. Так думають більшість українців. І в деякій мірі це так.

Читайте також: Украина проедает больше, чем зарабатывает, а это прямой путь к банкротству

Щоб не говорити абстрактними поняттями, то я б хотів запитати ось що: як ви гадаєте, скільки українців працюють за кордоном на важкій і брудній роботі? На плантаціях і будівництві? А скільки вони там заробляють? То хіба це говорить про те що люди ліниві? Чи якби в них така була можливість дома, то хіба не краще було б робити на самого себе?

Читайте також: 74% аграрних грошей витрачається на чиновників

А той же поляк, який наймає українця, то скільки сам заробляє, що має можливість винаймати працівників? Хіба там земля родючіша чи люди працьовитіші? На мою думку, ми дуже недооцінюємо всі реальні можливості наших трудових ресурсів. І навіть зараз є дуже великий потенціал робочої сили, яка була б готова працювати на себе, за умови більш високих доходів.

Павло ВЕРНІВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини