MENU

Атракціон небаченої жадібності або Чому мене навчили російські сайти

3060 0

Аттракцірон небаченої жадібності

Якби я був американським демократом або українським політиком, звинуватив би в усьому росіян. А так... сам винен. З першої секунди я знав, що це западня.

В неділю перечитував свої старі записи про Успіння Богородиці та шукав англомовну версію Transitus Beatae Mariae, псевдо-Мелітона. В понеділок, ні з того ні з сього, пошуковик запропонував російськомовний переклад Transitus, лиш треба було його зкачати з якогось невідомого сайта. Зазвичай, я не вірю в такі подарунки. І цього разу щось всередині гризло, але жадібність перемогла.

Читайте також: Чому технології коштують дорожче врожаю

Замість обіцяного тексту на обох моніторах замелькотіли десятки вікон. Антивірус почав блокувати все підряд. На якийсь час комп паралізувало. За кілька хвилин було вже too late. Система запрацювала, антивірус видавав: все ок. Який би сайт я не відкрив, потрапляв на рекламу російських магазинів, нові пропозиції з подарунками (цього разу пропонували гроші і цікавились на який рахунок покласти), або на потрібних сайтах з'являлися великі рекламні оголошення.

Негативні наслідки:

Частково пропали матеріали десятирічної роботи. Збереглося те, що я вживав (або готував і не вживав) для проповіді та виклав онлайн (в 4ernetki.com). 90%, переавжно в аглійській мові, чекали мого часу і доброго настрою. Щось я відновив, тепер його треба розгрібати. Значна частина втрачена. Настрій... (не стає українських слів).

Читайте також: Санкції vs комунікація. 5:0

Позитивні наслідки:

1. Отримав безцінний урок: не вір у подарунки на російських сайтах. 

2. Тепер знаю як відформатувати диск, перевстановити Windows 10 і десятки програм про існування яких раніше навіть не підозрював.
3. Нарешті зрозумів, що таки варто тримати файли у хмарному, чи захмарному, сервісі. 

І найголовніший урок смирення: усе що я люблю і роблю роками - зникає зі світу в одну мить, як зникаю я сам, і зникає кожен із нас. Усе, чим не встиг поділитися з іншими, зникне. Лишиться лише те, що увійде зі мною у вічність.

Oleksandr DVINIATIN


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости